Domů » Zajímavosti » Render: Škoda Karoq ve verzi Vymítač ďábla

Render: Škoda Karoq ve verzi Vymítač ďábla

0

Vzrušují vás nové Škodovky? Bohužel ve většině případů neevokují pocity jako například u nového Porsche nebo Lamborghini. Jsou určeny spíše k masovému používání a nějaké extrémně sportovní verze se spíš neobjeví. Samozřejmě, máme vůz Škoda Octavia RS, ale to je taková sportovnější verze klasického modelu. Jak by to ale vypadalo, kdyby se designérům povolilo něco více?

Render: Škoda Karoq ve verzi Vymítač ďábla

Stačí hledat a něco se objeví

Na internetu často narážíme na zajímavé rendery, které tvoří fanoušci automobilek a ve většině případů slouží jen k podívání a stesku. Jen si vzpomeňte na nedávný článek o Kamiq pick-up. Mžeme si alespoň udělat obrázek o tom, jak by obyčejná auta mohla být zajímavá. Nebo jejich závodní verze. Zrovna to je téma tohoto článku, jelikož se na internetu ukázala DTM verze Škody Karoq. Přišel s ní pan Prokop z Prostějova a na první pohled dokáže uchvátit.

Tohle není auto na nákupy

Co si k ní můžeme říct. Je pořádně nízko u země a nechybí agresivně vypadající aerodynamické prvky. Jsou jimi přední splitter, bokovky i difuzor na zadní části. Když už jsem vzadu, tak nesmíme přehlédnout ani čtyři výfuky. Vše je podtrženo temnou černou barvou a červenými detaily. Zajímavé jsou i SPZ se znaky NO LEGAL, což můžeme přeložit jako „nelegální“. A věříme tomu, že z pohledu Police by tomu tak bylo. Veuměte si jen takové Německo, kde čekají automobilové nadšence potíže už při malých rozdílech v zápisu a na autě.

Kdo něco takového postaví?

Od automobilky Škoda se ale ničeho podobného nedočkáme. Jen nedávno jsme ale obdrželi zprávy, že v roce 2019 by mohl být přestaven Karoq RS s výkonem 300 koní. Jak je tato zpráva pravdivá, tak to nevíme. Nikdy ale nemůžeme popřít fakt, že se někde najde nějaký nadšenec, který postaví závodní stroj podobný tomu z renderu. Vždyť jen při krátkém hledání objevíte brutální rozšířenou Octavii řádící na Nürburgringu či drag verzi se dvěma motory. Ta dokonce ve sprintu porazila i Bugatti Veyron.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články