Domů » Zajímavosti » Škoda Kamiq jako pick-up? Takhle by vypadal nástupce Felicie Fun

Škoda Kamiq jako pick-up? Takhle by vypadal nástupce Felicie Fun

0
Škoda Kamiq jako pick-up? Takhle by vypadal nástupce Felicie Fun

Pamatujete si na pick-up verzi Škody Felicia? Bylo to zajímavé auto, které nabízelo mnoho příležitostí k úpravám. Mladoboleslavská automobilka už ale nějaký ten rok žádný pick-up v nabídce nemá. To s kategorií SUV se v poslední době roztrhl pytel. Jak by tedy vypadal takový Kamiq ve verzi pick-up?

Místo na trhu by se našlo

Vy neznáte Škodu Kamiq? Je to nový crossover, od kterého je automobilkou očekáván obrovský úspěch. Má totiž vše, co by takový vůz měl mít. Je praktický, má úsporné motory, dostatečně prostorný a měl by patřit k levnějším. Při letmém pohledu do minulosti ale zjistíme, že úspěšné užitkové vozy měly vyhrazený nákladový prostor. Vzpomeňme vozy Forman, Felicia nebo Roomster.

Návrh vypadá velice dobře

Jak by Kamiq ve verzi pick-up vypadal, tak to si vzal na starost maďarská návrhář označující se jako X-Tomi Design. Je to jen návrh, ale musíte uznat, že vypadá velice dobře. Podařilo se mu skloubit moderní prvky karoserie s otevřeným nákladovým prostorem, za což mu dáváme deset bodů.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

0
Řízení ve Velké Británii může být pěkná výzva, a nejen kvůli tomu, že se zde jezdí vlevo. Ve velkých městech na vás čekají nejen...