Domů » Zajímavosti » Rolls-Royce konečně v ČR!

Rolls-Royce konečně v ČR!

0

Podle informací Sdružení automobilového průmyslu je v České republice zaregistrováno přibližně devadesát automobilů luxusní značky Rolls-Royce, v letočním roce jich zákazníci do ČR přivezli již devět.

Rolls-Royce konečně v ČR!

Nejbližší servis je ve Vídni

Na konci loňského roku luxusní britská automobilka otevřela autorizovaný servis ve Vídni, určený pro země střední Evropy, předtím totiž museli zákazníci na servis jezdit výhradně do Drážďan nebo Varšavy.

Česká pobočka asi v pražské Pařížské ulici

Zástupci společnosti Rolls-Royce bez dalších podrobností informovali, že se v příštím roce otevře první oficiální zastoupení automobilky v ČR, a to v Praze. Podle neoficiálních zpráv by měla být pobočka v Pařížské ulici a provozovat by ji měla společnost CarTec.
V polovině září nás čeká slavnostní oficiální uvedení značky Rolls-Royce na náš trh a v dalším roce už můžeme čekat otevření autosalonu s tradičními luxusními vozy britské provenience.

foto: Rolls-Royce

Previous article Doprava jako předmět obchodního vztahu
Next article Jak vybrat zimní pneu
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články