Domů » Zajímavosti » Rolls-Royce konečně v ČR!

Rolls-Royce konečně v ČR!

0
Rolls-Royce konečně v ČR!

České oficiální zastoupení Rolls-Royce už příští rok

Podle informací Sdružení automobilového průmyslu je v České republice zaregistrováno přibližně devadesát automobilů luxusní značky Rolls-Royce, v letočním roce jich zákazníci do ČR přivezli již devět.

Nejbližší servis je ve Vídni

Na konci loňského roku luxusní britská automobilka otevřela autorizovaný servis ve Vídni, určený pro země střední Evropy, předtím totiž museli zákazníci na servis jezdit výhradně do Drážďan nebo Varšavy.

Česká pobočka asi v pražské Pařížské ulici

Zástupci společnosti Rolls-Royce bez dalších podrobností informovali, že se v příštím roce otevře první oficiální zastoupení automobilky v ČR, a to v Praze. Podle neoficiálních zpráv by měla být pobočka v Pařížské ulici a provozovat by ji měla společnost CarTec.
V polovině září nás čeká slavnostní oficiální uvedení značky Rolls-Royce na náš trh a v dalším roce už můžeme čekat otevření autosalonu s tradičními luxusními vozy britské provenience.

foto: Rolls-Royce

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...