Domů » Zajímavosti » Sestavte si věrný model legendárního vozu ze série Rychle a Zběsile

Sestavte si věrný model legendárního vozu ze série Rychle a Zběsile

Nová kolekce od De Agostini – RYCHLE A ZBĚSILE DODGE CHARGER R/T.

Sestavte si věrný model legendárního vozu ze série Rychle a Zběsile

Dodge Charger je legendární auto, které pozná každý fanoušek amerických muscle-cars. Dokonce můžeme říct, že tento vůz je tak silný, že se ho bál řídit i samotný Dominic Toretto! Charger se stal pravděpodobně tím nejznámějším hrdinou s motorem pod kapotou v legendární filmové sérii Rychle a zběsile studia Universal. A vy teď máte jedinečnou možnost mít věrnou kopii tohoto jedinečného auta doma!

Rychle a zběsile si bez něj nedokážeme představit

Když zavzpomínáme na počáteční díly této legendární série, tak můžeme s klidným srdcem říct, že Dodge Charger je taková třešnička na dortu prvního filmu. Vůz se poprvé objeví ve filmu při scéně, kdy Dominic vypráví Brianovi svůj příběh. Naplno ho ale uvidíme teprve ve chvíli, kdy vyjíždí z garáže na konci filmu a zapojí se do závodu v závěrečné scéně.

Dodge Charger doma můžete mít i vy

Jaké jsou hlavní přednosti tohoto jedinečného kovového modelu legendy? Kovová karoserie, vysoce kvalitní materiály, svítící reflektory, věrně ztvárněný motor, pohyblivý volant a kola. Pokud se bojíte, že konstrukci nezvládnete, tak vás můžeme ujistit, že skládání vám půjde snadno a bez problémů. V každém čísle najdete podrobný návod k montáži krok za krokem. Nejnovější kolekce od De Agostini vám umožní cítit se jako hrdina filmů série Rychle a zběsile. Snadno si totiž můžete sami složit věrnou kopii tohoto krásného auta v měřítku 1 : 8. 

Hotový model dosáhne těchto impozantních rozměrů:

– délka 65,8 cm

– šířka 24,4 cm

– výška 18,1 cm

– a více než 8 kg hmotnosti!

Cena prvního čísla je pouze 29 Kč.

Určitě se vám vyplatí objednat si celou kolekci, jelikož získáte nejen nižší cenu (ušetříte 80 Kč na pravidelných zásilkách), ale obdržíte též jedinečné dárky a v Prémiové objednávce navíc získáte další várku skvělých dárků – originální batoh a vitrínu pro vystavení vašeho modelu.

Kolekci si můžete objednat zde: http://bit.ly/2lXIX6o  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...