Domů » Autonovinky » Škoda odhaluje interiér Kodiaqu

Škoda odhaluje interiér Kodiaqu

0

Světová premiéra dlouho očekávané Škody Kodiaq proběhne již zítra v Berlíně. Před touto světovou premiérou odhaluje Škoda poslední část ze skládačky detailů, které postupně odhalovala. Tímto posledním dílkem je samozřejmě podoba interiéru a nutno podotknout, že Škoda opravdu překvapila. Interiér Kodiaqu se totiž výrazně odlišuje od interiérů všem ostatních modelů Škoda.

Škoda odhaluje interiér Kodiaqu

 

 

Kvalitní materiály na každém rohu a největší kufr na trhu

Začněme u palubní desky. Ta je výrazně rozdělena do dvou sfér. Zatímco před řidičem se nachází mohutná kaplička přístrojů, ukrývající v sobě dvojici analogových budíků. Dohady, zda se Škoda bude držet tradičního konceptu analogových přístrojů, nebo použije moderní virtuální budíky na velké obrazovce tak byla rozřešena. Střed palubní desky zaujme především dvojicí velkých horizontálních výdechů klimatizace, mezi kterými se nachází velká dotyková obrazovka.  Pod multimediálním centrem se nachází skupina tlačítek pro nastavení klimatizace a vyhřívání sedadel a volantu. Pod touto skupinou ovladačů sídlí řadicí páka. Při pohledu na snímek zachycující dvě řady zadních sedadel můžeme detailně prostudovat zejména řadu třetí. Tu můžeme u Škody vidět poprvé v její historii. Dvě zadní sedla se skládají do podlahy kufru, stejně jako to známe z jiných modelů z produkce koncernu Volkswagen. Pokud mluvíme o kufru, nesmíme zapomenout zmínit jeho obří objem. Ten dosahuje v běžném režimu 720 litrů a po složení zadních sedadel až 2065 litrů. Tyto hodnoty pasují Kodiaq na jasného krále svého segmentu, co se velikosti zavazadelníku týče.

 

Ostatně celý Kodiaq se chlubí nebývalou prostorností. Konstruktéři dokázali vytěžit z vnějších rozměrů – délka činí 4,70 metru a šířka 1,88 metru – pro interiér maximum. Nová Škoda Kodiaq oslaví světovou premiéru 1. září 2016 v Berlíně. Působivou inscenaci s prvky filmu, hudby a tance bude společnost Škoda Auto přenášet od 19 hodin živě přes internet. Přibližně 45minutovou prezentaci nového vozu bude možné sledovat živě přes Livestream na internetu.

 

Foto: Škoda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články