Škoda překvapuje nebývalou virální kampaní, pomůže tím Kodiaqu?

0
2211

Škoda sází na kombinaci dětí a roztomilých zvířátek, vyplatí se to?

V těchto hodinách doslova vrcholí přípravy česká automobilky Škoda Auto na světovou premiéru modelu Kodiaq, který se stane prvním zástupcem mladoboleslavské společnosti v segmentu velkých, sedmimístných SUV. Není proto divu, že před tímto velkým vstupem do dosud neprobádaných vod, Škoda neustále pracuje na nových mediální kampaních. Ta nejnovější využívá zpravodajskou a zábavnou platformu BuzzFeed, známou ze sociální sítě Facebook. V krátkém videu, nabitém zábavou a emocemi jsou malé děti z moderní generace, která vyrůstá s chytrými telefony a tablety nejprve dotazovány na otázky týkající se moderních technologií. Následně jsou děti seznámeny s malými zvířátky typu králík nebo fretka. Základním tématem je tak rozpor v dětech, která jsou sice vychovány na moderních technologií, ale zároveň je v nich stále dětská láska k přírodě a zvířatům, která ve videu jasně zvítězí a děti následně přiznávají, že namísto sledování televize a hraní her na tabletech by raději trávili čas v přírodě a se zvířaty. Úspěch tohoto videa v celosvětovém měřítku jen potvrzují údaje o jeho rozšířenosti mezi diváky. Během prvních 24 hodin získal Škoda se svým propagačním, virálním videem více než čtrnáct milionů shlédnutí, 107 700 „liků“ a 4 900 komentářů.

 


Pro připomenutí nesmíme zapomenout uvést. Že model Kodiaq bude slavnostně představen již 1. září v 19:00 na světové premiéře v Berlíně.

 

Foto: Škoda

 
Sdílejte
Předchozí článekŠkoda odhaluje interiér Kodiaqu
Další článekŠkoda Kodiaq detailně! Na co se můžeme těšit?
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here