Domů » Aktuality » Škoda překvapuje nebývalou virální kampaní, pomůže tím Kodiaqu?

Škoda překvapuje nebývalou virální kampaní, pomůže tím Kodiaqu?

0
Škoda překvapuje nebývalou virální kampaní, pomůže tím Kodiaqu?

Škoda sází na kombinaci dětí a roztomilých zvířátek, vyplatí se to?

V těchto hodinách doslova vrcholí přípravy česká automobilky Škoda Auto na světovou premiéru modelu Kodiaq, který se stane prvním zástupcem mladoboleslavské společnosti v segmentu velkých, sedmimístných SUV. Není proto divu, že před tímto velkým vstupem do dosud neprobádaných vod, Škoda neustále pracuje na nových mediální kampaních. Ta nejnovější využívá zpravodajskou a zábavnou platformu BuzzFeed, známou ze sociální sítě Facebook. V krátkém videu, nabitém zábavou a emocemi jsou malé děti z moderní generace, která vyrůstá s chytrými telefony a tablety nejprve dotazovány na otázky týkající se moderních technologií. Následně jsou děti seznámeny s malými zvířátky typu králík nebo fretka. Základním tématem je tak rozpor v dětech, která jsou sice vychovány na moderních technologií, ale zároveň je v nich stále dětská láska k přírodě a zvířatům, která ve videu jasně zvítězí a děti následně přiznávají, že namísto sledování televize a hraní her na tabletech by raději trávili čas v přírodě a se zvířaty. Úspěch tohoto videa v celosvětovém měřítku jen potvrzují údaje o jeho rozšířenosti mezi diváky. Během prvních 24 hodin získal Škoda se svým propagačním, virálním videem více než čtrnáct milionů shlédnutí, 107 700 „liků“ a 4 900 komentářů.

 


Pro připomenutí nesmíme zapomenout uvést. Že model Kodiaq bude slavnostně představen již 1. září v 19:00 na světové premiéře v Berlíně.

 

Foto: Škoda

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...