Domů » Videa » Škoda Kodiaq řádí na Nürburgringu

Škoda Kodiaq řádí na Nürburgringu

0
Škoda Kodiaq řádí na Nürburgringu

Testování Kodiaqu je v plném proudu

Na nové, velké SUV, z dílny Škody česká veřejnost čeká již několik let. Na letošním autosalonu v Ženevě nám automobilka odhalila novou designovou studii s názvem VisionS, která se stane předobrazem produkčního SUV Kodiaq, které si prožije světovou premiéru na pařížském autosalonu. A protože se tato událost světového měřítka nevyhnutelně blíží, není divu, že Škoda testuje jeden prototyp Kodiaq za druhým. Nejnovější záběry, zachycující největší Škodovku historie, pochází z legendárního Nürburgringu.

 

 

Nečekaný rychlík

Název Kodiaq, je odvozený od jednoho z největších medvědů na světě. Medvěd přitom rozhodně není zvíře, slavné svými atletickými schopnostmi. Dalo by se tedy očekávat, že Kodiaq od Škody také nebude žádným rychlíkem. To je ale omyl. Na přiloženém videu můžeme sledovat produkční verzi Kodiaqu, ačkoli zahalenou nemalým množstvím maskovacích prvků, jak po severní smyčce prohání svého menšího bratránka, Seat Atecu, a dokonce se bez problému drží i za takovým „sportovcem“, jakým je Volkswagen Golf GTI.

 

 

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...