Domů » Aktuality » Spolupracuje Evans s LeBlancem naposledy?

Spolupracuje Evans s LeBlancem naposledy?

0
Spolupracuje Evans s LeBlancem naposledy?

Boj při natáčení

Při představen složení moderátorského týmu si leckdo zaklepal na čelo. Pokud i vy patříte mezi odpůrce týmu, jemuž velí britský rádiový DJ Chris Evans, můžete se zaradovat. Naopak pokud se vám Evansova spolupráce s Mattem LeBlancem zamlouvá, budete hořce zklamáni.

 

Ač se z prozatímních trailerů zdá, že spolupráce mezi Britem a Američanem probíhá na výbornou, opak je pravdou. Dle interních informací jsou vztahy mezi dvěma hlavními protagonisty nového Top Gear napnuté jako šle českých politiků.

 

Po „drift-gate“ se situace přiostřila

Situace se vyostřila zejména po trapasu nebývalých rozměrů, kdy LeBlanc s Kenem Blockem zběsile driftoval v centru Londýna. Celé toto divoké řádění vyvrcholilo přímo u Cenotaphen Block, což je památník padlých britských válečných hrdinů.

 

Za toto nestoudné znesvěcení, jak byl celý incident nazván britskými médii, se Evans ihned omluvil a slíbil, že záběry z tohoto incidentu nebudou nikdy odvysílány.

 

Po tomto trapasu se údajně Evans s LeBlancem nemohou snést. Evans je navíc dle informací přímo od zaměstnanců BBC při natáčení prakticky nesnesitelný a ve štábu je jen velice málo lidí, kteří dokáží s Evansem rozumně vyjít.

 

Foto: Youtube.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

0
Řízení ve Velké Británii může být pěkná výzva, a nejen kvůli tomu, že se zde jezdí vlevo. Ve velkých městech na vás čekají nejen...