Domů » Aktuality » Matt LeBlanc se stává novým moderátorem Top Gearu!

Matt LeBlanc se stává novým moderátorem Top Gearu!

0
Matt LeBlanc se stává novým moderátorem Top Gearu!

Aféra Top Gear

Zmiňovat se o známé aféře hlavního protagonisty televizní show Top Gear, Jeremyho Clarksona, s producenty pořadu, která znamenala odchod trojice slavných moderátorů z BBC, je s ohledem na to, kolik toho o této věci bylo již napsáno a namluveno, zcela zbytečné.

Nové moderátorské složení

Co ale zbytečné není, je připomenutí , kdo Clarksona, Hamonda a Maye nahradí. Tím není nikdo jiný, než známý britský moderátor a automobilový nadšenec, Chris Evans. Tomu bude sekundovat slavný motoristický novinář Chris „Opičák“ Harris a německá závodnice Sabine Schmitz.

Matt LeBlanc na scéně!

Nyní ale samotná BBC oznámila, že mezi tyto moderátory přibudou minimálně další dvě jména. A prvním z nových moderátorů je veleslavný americký herec, který se proslavil po celém světě díky své nesmrtelné roli Joeyho – Matt LeBlanc.
A jak se dostal herec, ze seriálu Přátelé, mezi moderátory nejslavnější motoristické show na světě? Matt se v Top Gearu objevil již několikrát. Poprvé jsme LeBlanca mohli zahlédnout jako hosta v autě za rozumnou cenu. Poté se podílel na srovnávání generací Cee´du a v USA dokonce uváděl speciální díl Top Gearu s názvem Races.

Foto: BBC

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...