Domů » Aktuality » Matt LeBlanc se stává novým moderátorem Top Gearu!

Matt LeBlanc se stává novým moderátorem Top Gearu!

0

Zmiňovat se o známé aféře hlavního protagonisty televizní show Top Gear, Jeremyho Clarksona, s producenty pořadu, která znamenala odchod trojice slavných moderátorů z BBC, je s ohledem na to, kolik toho o této věci bylo již napsáno a namluveno, zcela zbytečné.

Matt LeBlanc se stává novým moderátorem Top Gearu!

Nové moderátorské složení

Co ale zbytečné není, je připomenutí , kdo Clarksona, Hamonda a Maye nahradí. Tím není nikdo jiný, než známý britský moderátor a automobilový nadšenec, Chris Evans. Tomu bude sekundovat slavný motoristický novinář Chris „Opičák“ Harris a německá závodnice Sabine Schmitz.

Matt LeBlanc na scéně!

Nyní ale samotná BBC oznámila, že mezi tyto moderátory přibudou minimálně další dvě jména. A prvním z nových moderátorů je veleslavný americký herec, který se proslavil po celém světě díky své nesmrtelné roli Joeyho – Matt LeBlanc.
A jak se dostal herec, ze seriálu Přátelé, mezi moderátory nejslavnější motoristické show na světě? Matt se v Top Gearu objevil již několikrát. Poprvé jsme LeBlanca mohli zahlédnout jako hosta v autě za rozumnou cenu. Poté se podílel na srovnávání generací Cee´du a v USA dokonce uváděl speciální díl Top Gearu s názvem Races.

Foto: BBC

Previous article Kevin Magnusen hlásí návrat!
Next article Mahindra představuje indickou verzi X6
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...