Domů » Pro řidiče » Stínítka do auta ochrání vás a děti před sluncem i zvědavci

Stínítka do auta ochrání vás a děti před sluncem i zvědavci

Určitě to znáte z dlouhých cest autem s dětmi. Ty jsou unavené z výletu či dlouhé jízdy, ale ostré slunce jim nedovolí usnout. Zatímco horko je možné eliminovat klimatizací, tak jasné světlo může být velice nepříjemné. Úspěšně s ním soupeří sluneční clony do auta. Bavíme se tady ale o těch kvalitních, a ne o alternativách se supermarketu.

Stínítka do auta ochrání vás a děti před sluncem i zvědavci

Jsou funkční a zároveň dobře vypadají

Chceme totiž, aby stínítka do auta splňovaly svůj účel, ale aby zároveň dobře vypadaly. A přesně z tohoto důvodu se musíte podívat po výrobcích, které jsou přesně navrženy pro váš vůz. Taková sluneční clona pro Škoda Octavia, Škoda Fabia či Volkswagen Golf se liší tvarem oken. Zapomeňte tedy na benzínové pumpy a podobné obchody.

stínění do auta škoda octavia

Clony do auta jako nejlepší druh stínění?

Stínění oken v autě lidé často řeší fóliemi do oken. Ve většině případů to ale to nejlepší řešení není. Ptáte se proč? Nedoporučují se totiž v případě firemních vozů a automobilů na leasing. Ony autoclony můžete okamžitě demontovat a vůz se dostane do původního stavu. Stínítka do oken jsou navíc klasifikovány podobně jako držáky na mobil či vůně do interiéru auta.

Vyrobeny na míru pro váš automobil

Přesné sluneční clony do auta pro jednotlivé modely zajišťují dokonalou funkci. Vybrat si tedy můžete clony do auta pro Volkswagen Passat nebo třeba Škodu Superb. Na své si nepřijdou pouze vlastníci vozů koncernu Volkswagen, ale samozřejmě i řidiči automobilů Hyundai, Kia, Toyota, Dacia či Peugeot a dalších značek vozu, najdete na našem e-shopu AutoClony.cz

Na stínítka do auta jsou kladeny vysoké požadavky

Nejde jen o kvalitu zpracování, ale také o samotný materiál. Ten musí dlouhodobě odolávat silnému slunci, tudíž je testován na odolnost proti světlu. Tím je zaručeno, že i po dlouhé době nedojde ke změně barvy stínítka. Důležitou kvalitou je také jejich nehořlavost. Zárukou kvality těchto clon je také fakt, že je do své výbavy přidávají i samotné automobilky. Mohla by se tam dostat i ochrana pásu do auta, která dělá jeho používání příjemnější a pohodlnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...