Domů » Zajímavosti » Suzuki představila elektrický teréňák

Suzuki představila elektrický teréňák

0
Suzuki představila elektrický teréňák

Elektrifikace automobilismu nabírá na intenzitě a již jsme si zvykli, že výrobci každou chvíli představují nové modely a koncepce elektropohonu se stále zajímavějšími parametry. Elektropohon však s dalším vývojem akumulátorů nové generace již není jen doménou malých vozů do města, které se hodí leda na nákupy a osobuje si prostor i v dalších odvětvích automobilové produkce. Dobrým příkladem tohoto trendu je i značka Suzuki se svým konceptem terénního vozu  e-Surivor. Dlužno poznamenat, že se jedná o poněkud menší vůz, ale cesta k sériově vyráběnému elektrickému plnohodnotnému terénnímu vozu tak byla nastoupena. Koncept e-Survivor je také mimořádně designově zajímavý a z futuristických prvků u něj najdeme například prosklené dveře. Na podrobnější informace a parametry vozu si však budeme muset ještě patrně několik měsíců počkat.

Previous article Autoshow Praha 2017
Next article Continental Cube
Spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. V autech vyhledávám rychlost, bezpečnost a pohodlí. Mezi mé oblíbené značky patří BMW a Audi. Na Autotripu primárně řeším inzerci a chod magazínu po obchodní stránce.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...