Domů » Zajímavosti » Tank použitelný pro cesty na nákupy

Tank použitelný pro cesty na nákupy

0
Tank použitelný pro cesty na nákupy

Možná vozy SUV zrovna v lásce nemáte. Jsou těžkopádné a ve většině případů pomalé. Vůz od automobilky Rezvani by na vás ale mohl udělat dojem. Je to kalifornská malosériová značka, jež produkuje opravdové silniční monstrum. Jeho název je Tank.

Pancíř jako jednička v ochraně

Samozřejmě u něj nenajdete pásy ani věž s hlavní. Jedná se spíše o taktické městské vozidlo. Nechybí mu pancíře, bezpečnostní výbava ani výkonný motor. Překvapivé možná je, že se druhá řada dveří otvírá proti směru jízdy. Co se týká designu, tak tam se mohou názory lišit.

Základ je Jeep Wrangler

Rozhodně nehledejte nějaké ladné křivky a oblouky. Je to masivní vůz se šířkou 2,14 metru a výškou 2,10 metru. Jako základ byl pro model Tank byl použit rám vozu Jeep Wrangler. Převážná většina vozu je ale dělána na zakázku pro potřeby vozu. Ne každý takový pancéřovaný vůz ocení. Věřte ale tomu, že se zákazníků na světě najde více než dost.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...