Domů » Aktuality » The Grand Tour světovým trhákem!

The Grand Tour světovým trhákem!

0

Velkolepá show Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye, The Grand Tour, si minulý týden odbyla svou celosvětovou premiéru. V té jsme byli svědky mnohého a jak se zdá, máme se ještě na co těšit.

The Grand Tour světovým trhákem!

 

Nejdražší scéna historie

Již nyní je jasné, že The Grand Tour se stala nejúspěšnějším pořadem v historii společnosti Amazon a jeho multimediální platformy Amazon Prime. Další pozoruhodnou věcí na nové show svaté trojice byla úvodní scéna.  Tu můžeme bez přidaného sentimentu označit skutečně za dojemnou. Na jejím úvodu Clarkson symbolicky odchází ze sídla BBC. V pochmurném Londýně nasedá do taxi směr letiště a vyráží do Los Angeles. Zde usedá do divokého Mustangu Rocket. Při jízdě po prázdné dálnici se k němu připojují dva další Mustangy, která, jak hádáte správně, řídí Richard Hammond a James May. Následuje monumentální scéna, během které se neohrožená trojici v silných amerických sporťácích žene skrze nevadskou poušť, kde se setkávají s desítkami obdivuhodných aut a motocyklů. Mimochodem. Celá tato scéna se do světové historie zapsala jako nejdražší úvodní scéna v historii seriálů.

 

Nezastaví se před ničím

Soudě dle prvního dílu a krátkého sestřihu toho, na co se můžeme v příštích několika týdnech těšit můžeme s klidným srdcem prohlásit, že starý dobrý „Top Gear“ je zpět ve své nejlepší formě. Rychlá auta a dokonalá práce kamery a střihu vytváří skutečně jedinečnou kombinaci. Opomenout nemůžeme ani tradičně ostrý humor hlavní trojice, která se díky tomu, že je pořad vysílán na internetu, nezastaví před ničím. Zde je skutečně vidět, že ze stany Amazonu rozhodně žádná omezení na téma politiky a podobně čekat nemusíme.

 

Supersporty a přestřelky

 

 

Příští díl je již za dveřmi. Tentokráte bude hlavní stan pořadu The Grand Tour umístěn v Jižní Africe a můžeme se těšit na takové lahůdky jako ostrý Aston Martin Vulcan na trati nebo nefalšovanou automobilovou přestřelku v Jordánsku.

 

Foto: Amazon.com

Previous article Kandidáti na evropské auto 2017
Next article Ženy si zvolily své auto roku
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články