Domů » Videa » Jeremy Clarkson je zpátky ve hře. Jeho show očekávejte již brzy

Jeremy Clarkson je zpátky ve hře. Jeho show očekávejte již brzy

0
Jeremy Clarkson je zpátky ve hře. Jeho show očekávejte již brzy

Top Gear v problémech, The Grand Tour na příchodu

Znovuzrozená televizní show Top Gear prožívá již po své první sezóně v novém kabátě velké změny. Tato první sezóna v kombinaci s několika trapasy a aférami stačila na to, aby byl moderátor Chris Evansvyštván“ s postu hlavního moderátora.

Zatímco Top Gear již pracuje na své druhé řadě s inovovaným moderátorským složením, původní trojice, která tento pořád proslavila, se připravuje na uvedení první řady své show na světlo světa. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po dlouhých vyjednáváních dohodli na jaře letošního roku s americkou společností Amazon na natáčení nové show, která bude vysílána díky internetové službě Amazon Prime TV.

Na co se můžeme těšit?

Tato nová show ponese název The Grad Tour. Díky obrovské podpoře ze strany amerického giganta se tato show chlubí o mnoho vyšším rozpočtem, než britský Top Gear. Dá se tak očekávat opravdu velkolepá podívaná. O tom nás ostatně přesvědčuje i první oficiální trailer show The Grand Tour. V něm se nám představují oblíbení moderátoři, ovládající tak zvanou „svatou trojici hypersportů“. Krom toho víme, že v show vystoupí takové vozy jako je Aston Martin Vulcan, Alfa Romeo 4C Spider a mnoho dalších.

Nejdůležitější informací, kterou nám oficiální trailer přináší, je oficiální datum vypuštění nové show do éteru. První díl, z dvanáctidílné série si má svou premiéru odbýt již 18. listopadu 2016. Rozhodně si tak tento datum poznačte v kalendářích.

Slyšeli jste již o dalším excesu slavného Jeremyho Clarksona?

Foto: Youtube.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...