Domů » Zajímavosti » TOP 10 pohřebáků na poslední jízdu

TOP 10 pohřebáků na poslední jízdu

Byl Váš život pořádná jízda, využívali jste příležitosti, které před vás život stavěl a sami jste si vytvářeli „gólové situace“? Byli jste kamarádi mnohým, zatvrzelými nepřáteli některým, milencem, či milenkou těm vyvoleným a ohýbání páteře vám bylo cizí? V takovém případě byste měli svoji poslední cestu absolvovat v důstojném voze a to proto, že si vážíte sebe i těch, kterým jste změnili život a také třeba i proto, že chcete s notnou dávkou ironie ukázat všem, že párty na světě je nekonečná a vy prostě jedete dál a nikdo vaši stopu z pozemského rejdiště jen tak snadno nesmázne. Hlavně pro vás – věčné jezdce – tedy předkládáme seznam deseti stylových pohřebáků.

TOP 10 pohřebáků na poslední jízdu

1. Mercedes Benz 600 Pullman

Styl, důstojnost, luxus a krása. Tenhle vůz je nositelem všech těchto atributů.

2. Maserati Quattroporte

Splněný sen každého mafiánského bosse. Neumřít v betonových papučích, u zdi, nebo v díře, ale pěkně v posteli a povozit se tímhle trojzubcem ozdobeným skvostem. Skvěle se ale hodí i pro milovníky sporťáků.

3. Citroën DS

Byl vaším hrdinou vždy fantomas a z klaďasů se vám vždy zvedal kufr? Citroën DS je tou pravou volbou. Přihlížející budou ponecháni v napětí, že se snad každou chvíli z auta vysunou křídla a vy odletíte na utajenou základnu na malém ostrově v tichomoří, odkud znovu ovládnete svět.

4. Volvo S80

Pokud vám patřil svět a úspěchu jste dosahovali sázkami na jistotu, je tou pravou volbou pro vás Volvo S80. Bezpečně vás doveze a nikoho nenechá na pochybách, že odchází velký člověk, který ctil pracovitost a zásady.

5. Land Rover Defender

Jasná volba pro všechny věčné snílky a nikdy nedospívající objevitele již mnohokrát objeveného. „Odchází dobrodruh!“ To je vaše poslední zpráva světu.

6. Rolls-Royce – Phantom VII

Tenhle fešák slibuje aristokratický a majestátný odchod na onen svět. Pokud byste si snad přáli ještě něco luxusnějšího, můžete si počkat, až někdo zakázkově upraví pro dané potřeby nového Phantoma VIII, který byl nedávno představen světu.

7. Toyota Century Royal Imperial Hearse

Důstojný vůz pro kohokoliv, kdo měl styl a nulový smysl pro humor. Nesmáli jste se v životě ani vlastním vtipům a váš finanční úspěch byl provázen neustálým pohybem a starostí o výsledek dalších bitev bez zastavení se a bujarých oslav vítězných masakrů? Vaše hledání posledního svezení je u konce.

8. Trabant kombi

V dnešní době v něm přijíždějí nevěsty ke dveřím radnice, tak proč by nemohli nebožtíci na krchov? Důstojnost u tohohle bakelitového vozítka nehledejte, ale zpráva pozůstalým a zbytku živáků je jasná. Tady jede vtipálek a zapomínat se na něj nebude snadno.

9. Tesla model S

Patříte-li k vyznavačům udržitelného rozvoje a nepřejete si, aby vaše poslední cesta ještě více nezhoršila pozůstalým na planetě ovzduší, můžete si díky holandské společnosti Vander der Lans & Busscher BV dopřát pohřeb s nulovými emisemi. Tato společnost totiž nechala prodloužit model Tesla model S o 80cm a vytvořila tak první elektropohřebák.

10. Nissan Leaf

Třídili jste v životě pečlivě odpad a žili jste šetrně k planetě? Ani na poslední cestě se nemusíte svému životnímu stylu zpronevěřit a zároveň neutratit majlant za Teslu. Nissan Leaf je pro vás tou vhodnou cestou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články