Domů » Zajímavosti » TOP 5 aut pro kurýry: Které modely jsou nejspolehlivější a nejlevnější?

TOP 5 aut pro kurýry: Které modely jsou nejspolehlivější a nejlevnější?

0

Žádná kurýrní služba se neobejde bez spolehlivých aut. Vybrali jsme pro vás TOP 5 vozů s nízkou spotřebou a nechybí zde městská auta pro rychlý rozvoz drobných zakázek ani dodávky s pořádným zavazadlovým prostorem.

TOP 5 aut pro kurýry: Které modely jsou nejspolehlivější a nejlevnější?

Poptávka po přepravě zboží narůstá a firmy poskytující služby kurýra musí rychle navyšovat počet aut v provozu. Jaké vozy pořídit, aby splňovaly všechny požadavky na přepravu a jejich provoz se vyplatil?

Škoda Citigo

Škoda Citigo

Škoda Citigo je typické městské auto, které se prosmýkne v zaplněných ulicích a má sympatickou spotřebu. Vůz je ideální pro malé zakázky, jako je předání dokumentů nebo rozvoz jídla pro restaurační zařízení.

Seat Ibiza

Seat Ibiza

Seat Ibiza je vůz střední třídy, který využijete zejména v městském provozu, kde pohodlně a spolehlivě zajistí přepravu nákladu menších rozměrů. V testu spotřeby se pravidelně umisťuje na předních místech. Zalíbí se vám také nízká pořizovací cena.

Renault Kangoo

Renault Kangoo

Renault Kangoo patří mezi užitkové vozy, podobně jako například Citroën Berlingo. Vůz zaujme především prostorným kufrem, který ještě zvětšíte odstraněním či sklopením zadní řady sedaček. Vůz využijete nejen po městě, ale i na delší vzdálenosti.

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Fiat Ducato je skříňovou dodávkou s velkorysým zavazadlovým prostorem, skvělým motorem a nízkými provozními náklady. Vůz je, díky nízké spotřebě na dlouhé vzdálenosti, vhodný zejména pro přepravu nákladu mezi městy.

Peugeot Boxer

Peugeot Boxer

Peugeoot Boxer přestavuje nejobjemnější dodávku na trhu, která pohodlně převeze prakticky jakýkoliv náklad. Výška zavazadlového prostoru je 2,5 m. Vůz navíc vyniká spolehlivostí, postihuje ho jen minimum technických závad.

Investice do zcela nových vozů se nemusí vyplatit

V článku jsme představili 5 vozů, které jsou ideální jako vozy pro kurýrní službu. Nákup zcela nových aut je však často bolestivou investicí. Vozy ve vynikajícím stavu můžete naštěstí pořídit i z druhé ruky. Širokou nabídku vozů za výhodné ceny naleznete v online aukci společnosti Adesa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články