Domů » Zajímavosti » TOP 5 nejdražších sporťáků, které je možné koupit

TOP 5 nejdražších sporťáků, které je možné koupit

0

Přesně definovat co dělá jedno auto sportovní a druhé již ne nemusí být jednoduché a názor se může měnit v závislosti na tom, koho se zeptáte. Obecně platí, že sportovní vozy jsou určeny na výkon při vysokých rychlostech. Jistě, “sporťáky“ by měly být rychlé, avšak stejně zásadním aspektem vlastnictví sportovního vozu by měl být požitek! Radost pokaždé, když do nich nasedáte a následné potěšení z jízdy je jedním z nejvýznamnějších lákadel, s nimiž sportovní vozy pokoušejí své kupce. Ať již hledáte maximální výkon, či preferujete styl a komfort, na etablovaném a specializovaném serveru www.sportovnivozy.cz  si jistě z přibližně 3500 nabízených vozů ten správný vyberete. Pojďme se podívat na TOP 5 luxusních a nekompromisních modelů, které jsou na tomto serveru aktuálně nabízeny.

TOP 5 nejdražších sporťáků, které je možné koupit

Ferrari Enzo

Pro mnohé synonymum pro extrémní supersport, do kterého v roce 2002 Ferrari implementovalo nejnovější technologie z Formule 1 a zpřístupnilo je tak svým vybraným zákazníkům k využívání i na běžných silnicích. Fantastický výkon a revoluční design ovlivněný maximální funkčností a nenasytnou touhou po rychlosti dělá z Enza jeden z nejvíce obdivovaných a vyhledávaných moderních modelů této ikonické značky. Těchto neuvěřitelných strojů bylo vytvořeno pouhých 400 a chcete-li se stát jedním z privilegovaných majitelů, máte šanci zde:

Lamborghini Aventador Superveloc

Aventador Superveloc („superrychlé“ v italštině), toto nejčistší, nejvíce sportovně orientované a nejrychlejší sériově vyráběné Lamborghini bylo představeno v roce 2015 na autosalonu v Ženevě, jako odlehčená, silnější a ještě extrémněji vypadající verze o čtyři roky mladšího Aventadora LP 700-4 . Tato stíhačka na čtyřech kolech se může pyšnit mocným 6,5l motorem V12 s výkonem až 750 koňských sil při 8400 otáčkách za minutu a zrychlením z 0 na 100km/h za 2,8 sekundy. Synonymum superauta a jedno z nejlepších sportovních vozů všech dob může být Vaše zde:

Lamborghini Murcielago Superveloce LP670-4

Předchůdce předešlého monstra, byl představen na autosalonu v Ženevě v roce 2009 jako nejlehčí, nejsilnější, nejrychlejší a poslední model Murcielago. Jak název napovídá tohoto aerodynamického superbýka žene neúprosných 670 koní s trvalým pohonem na všechna kola a díky 6,5l dvanáctiválci mu trvá zrychlení z 0 na 100km jen 3,2 sekundy a může dosáhnout maximální rychlosti až 342 km/hod. Toužíte-li stát se šťastným krotitelem tohoto impozantního a dnes již legendárního stroje, tak máte šanci zde:

Inferno One

Premiérovým čistokrevným a unikátním supersportem vyrobeným na našem území se bude moci první šťastlivec projet v roce 2018 jak po okruhu, tak i na obyčejné silnici. Každý z těchto exklusivních vozů bude individuálně a ručně vyráběný originál. V nejsilnější konfiguraci výrobci slibují výkon motoru až 2000 koní, maximální rychlost přes 400km/h a hmotnost pod jednu tunu. Produkováno má být pouhopouhých 5 těchto tuzemských skvostů ročně a předobjednávky jsou přijímány, tak neváhejte a klikněte sem:

https://www.sportovnivozy.cz/74438-inferno-one-beroun

Rolls Royce V12 DAWN 6,6

Rolls-Royce Dawn je kabriolet arciluxusní třídy a byl poprvé představen na IAA 2015 ve Frankfurtu nad Mohanem. Jako vždy Rolls namontoval do svého luxusního korábu obří motor, jde konkrétně o V12 s objemem 6,6l s výkonem 571 koní, což dovoluje tomuto 2,5 tunovému aristokratovi dosáhnout zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,9 sekund a maximální rychlost je elektronicky zredukována na 250 km/hod. Takže jste-li fanouškem rychlosti v nekompromisním komfortu a pohodlí, není lepši volby:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články