Domů » Autonovinky » Toyota představuje první tovární tuning GT86

Toyota představuje první tovární tuning GT86

0
Toyota představuje první tovární tuning GT86

Zdá se vám GT86 nudná? Máme řešení

Toyota GT86 je společně se svým sourozencem Subaru BRZ považována za jedno z „nejřidičtějších“ aut pod sluncem. Někomu se ovšem může pozdávat, že je malá japonská zadokolka až příliš nudná. To se pokusil alespoň částečně vyřešit nový facelift, který je v současné době uváděn na trh. Pokud zákazník touží po dramatičtějším vzhledu, má šanci si u sportovní divize Toyoty nechat svou GT86 řádně upravit.

 

Co přináší tovární tuning TRD?

 

 

Paket továrního tuningu od TRD nabízí nové přední lízátko, masivní zadní spoiler, aerodynamičtější prahy i velký zadní difuzor, v němž jsou umístěny čtyři výrazné koncovky výfuku. Karbonové aerodynamické prvky ale nejsou jediným, co Toyota Racing Development připravila pro GT86. Změn se dočkal i podvozek. Tyto úpravy počínají novou karbonovou rozpěrou, která spojuje horní část uložení přední nápravy. Pomocný přední rám se dočkal nových výztuh. Největší tahákem balíku je ale nové sportovní odpružení, s možností úpravy světlé výšky vozu i nastavení tuhosti. Pro zlepšení jízdních vlastností i vzhledu vozu, je možné objednat i nová sedmnáctipalcová kola od společností SART a TOM’s.

 

Foto: Toyota

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...