Toyota představuje první tovární tuning GT86

0
25306

Zdá se vám GT86 nudná? Máme řešení

Toyota GT86 je společně se svým sourozencem Subaru BRZ považována za jedno z „nejřidičtějších“ aut pod sluncem. Někomu se ovšem může pozdávat, že je malá japonská zadokolka až příliš nudná. To se pokusil alespoň částečně vyřešit nový facelift, který je v současné době uváděn na trh. Pokud zákazník touží po dramatičtějším vzhledu, má šanci si u sportovní divize Toyoty nechat svou GT86 řádně upravit.

 

Co přináší tovární tuning TRD?

 

 

Paket továrního tuningu od TRD nabízí nové přední lízátko, masivní zadní spoiler, aerodynamičtější prahy i velký zadní difuzor, v němž jsou umístěny čtyři výrazné koncovky výfuku. Karbonové aerodynamické prvky ale nejsou jediným, co Toyota Racing Development připravila pro GT86. Změn se dočkal i podvozek. Tyto úpravy počínají novou karbonovou rozpěrou, která spojuje horní část uložení přední nápravy. Pomocný přední rám se dočkal nových výztuh. Největší tahákem balíku je ale nové sportovní odpružení, s možností úpravy světlé výšky vozu i nastavení tuhosti. Pro zlepšení jízdních vlastností i vzhledu vozu, je možné objednat i nová sedmnáctipalcová kola od společností SART a TOM’s.

 

Foto: Toyota

 
Sdílejte
Předchozí článekDo prodeje míří vzácný kousek britské historie
Další článekJaká bude budoucnost tahačů? Možná známe odpověď
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here