Domů » Zajímavosti » Víme, kde se spolehlivě postarají o váš nákladní automobil. Komu jej svěřit?

Víme, kde se spolehlivě postarají o váš nákladní automobil. Komu jej svěřit?

0

Velká vozidla jsou páteří každé ekonomiky. Díky nim totiž máme zboží ve svých regálech, materiály na stavbách, můžeme se těšit z veřejné dopravy a spousty dalších výdobytků moderní doby. Pokud jste i vy jedním z jejich hrdých provozovatelů, nesmíte v žádném případě zapomínat na poctivý servis. Na koho se lze stoprocentně spolehnout?

Víme, kde se spolehlivě postarají o váš nákladní automobil. Komu jej svěřit?

Pravidelné prohlídky i náročná oprava

Na našem území se dennodenně projíždí nejrůznější zázračné stroje, které jsou designované na zvládání extrémně těžké zátěže. Ať už provozujete Tatru, Pragu V3S, klasický nákladní automobil Ford, či třeba moderní autobus Scania – ani nejvychytanější prostředek nevydrží příliš dlouho, pokud se mu nebudete poctivě věnovat.

Zde přichází na scénu spolehlivý truck servis, jichž není na našem území zase tolik. Z těch několika málo poctivých poskytovatelů se hodí zmínit například truck servis v areálu TIRcentra ve Strančicích. Velkým lákadlem jsou především komplexní služby od A až po Z. Jaké péče se dočkáte?

Pravidelné údržby nákladních vozidel

Vše, na co si vzpomenete

Základem všeho jsou samozřejmě kompletní servisní práce v rukách zkušených a ověřených mechaniků, pokročilá počítačová diagnostika i práce na přívěsové technice. Vlastní sklad náhradních dílů vám zajistí nejnižší ceny bez zbytečných přirážek. Na konci celého procesu můžete svého parťáka ještě umýt, aby bylo vše dokonalé.

Zajímavý je také pronájem i prodej tahačů, návěsů, přívěsu, sklápěčů i dodávek. Nebo vás spíše zajímá nákup na splátky? Ať tak, či onak, nemusíte se omezovat jen na běžně dostupné značky. V případě zájmu si lze v klidu domluvit dovoz konkrétního vozidla ze zahraničí.

Chcete se poctivě starat o svůj dopravní prostředek? Koukněte se na webové stránky zmíněných odborníků, prohlédněte si veškeré detaily a pusťte se do toho.

Chcete se poctivě starat o svůj dopravní prostředek?

Zdroj obrázků: tircentrum.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články