Domů » Zajímavosti » Volkswagen Golf s výkonem 750 koní?

Volkswagen Golf s výkonem 750 koní?

0
Volkswagen Golf s výkonem 750 koní?

Volkswagen Golf je nespíš nejčastěji upravované evropské auto. Jen si vzpomeňte na to, kolik jste jich jen za dnešní den viděli. Většinou to bývá snížení, nízkoprofilové pneumatiky, podsvícení a tak podobně. Jenže tento upravený Golf je něco úplně jiného.

Dynamičtější než Lamborghini

Má totiž 745 koní a 900 Nm. Ano, čtete správně. Pod kapotou je dvakrát přeplňovaný šestiválec 3.6 litrů s množstvím nákladných úprav. To je tedy velký rozdíl oproti očekávané „silné“ verzi, která bude mít až 340 koní. Tento těžce upravený Golf zvládá zrychlení z 0 na 100 Km/h za pouhých 1,9 sekundy. Díky těmto číslům ho můžeme srovnat s Lamborghini Aventador.

Nyní se tento ďábelský Golf prodává a může být váš za 1,8 milionu Kč. Do garáže by se vám dostal ultimátní sleeper, který by na silnici vyškolil nejeden supersport. Vlastně skoro všechny.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...