Domů » Aktuality » Výrobce supersportů má problémy s airbagy. O koho jde?

Výrobce supersportů má problémy s airbagy. O koho jde?

0

Při dnešní masové výrobě není divu, že z výrobního pásu sjede čas od času několik vadných výrobků. Tento neduh, bohužel, poměrně často postihuje i automobilový průmysl. Pro napravení těchto problémů automobilky často organizují tak zvané svolávací akce. Ostatně o mnohých z nich jsme vás na našem portálu informovali. Stačí si vzpomenout na opravu problematických airbagů Tacata nebo na nedávné problémy Fordu se zámky dveří.

Výrobce supersportů má problémy s airbagy. O koho jde?

 

Pagani v problémech

Poslední hromadnou opravu svých vozů organizuje italská automobilka Pagani, což ukazuje, že k chybě může dojít i při maloobjemové výrobě.

 

 

32 vozů ohrožující řidiče

Konkrétně se problém týká 32 vozů Huayra, vyrobených mezi 21. květnem 2014 a 29 červencem 2016. Problémem u těchto vozů jsou opět airbagy. Konkrétně se jedná o problém s airbagem ve volantu, který údajně nemusí při nárazu zůstat na svém místě. To samozřejmě zvyšuje nebezpečí zranění řidiče při možné dopravní nehodě. Zákazníci Pagani byli vyzváni, aby navštívili kteréhokoli dealera této automobilky, kde bude tento problém vyřešen výměnou volantu. Pagani ujišťuje své zákazníky, že by tato výměna neměla trvat déle než 30 minut.

 

Foto: Pagani

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...