Domů » Aktuality » Výrobce supersportů má problémy s airbagy. O koho jde?

Výrobce supersportů má problémy s airbagy. O koho jde?

0
Výrobce supersportů má problémy s airbagy. O koho jde?

Další svolávací akce, kterou nikdo nečekal

Při dnešní masové výrobě není divu, že z výrobního pásu sjede čas od času několik vadných výrobků. Tento neduh, bohužel, poměrně často postihuje i automobilový průmysl. Pro napravení těchto problémů automobilky často organizují tak zvané svolávací akce. Ostatně o mnohých z nich jsme vás na našem portálu informovali. Stačí si vzpomenout na opravu problematických airbagů Tacata nebo na nedávné problémy Fordu se zámky dveří.

 

Pagani v problémech

Poslední hromadnou opravu svých vozů organizuje italská automobilka Pagani, což ukazuje, že k chybě může dojít i při maloobjemové výrobě.

 

 

32 vozů ohrožující řidiče

Konkrétně se problém týká 32 vozů Huayra, vyrobených mezi 21. květnem 2014 a 29 červencem 2016. Problémem u těchto vozů jsou opět airbagy. Konkrétně se jedná o problém s airbagem ve volantu, který údajně nemusí při nárazu zůstat na svém místě. To samozřejmě zvyšuje nebezpečí zranění řidiče při možné dopravní nehodě. Zákazníci Pagani byli vyzváni, aby navštívili kteréhokoli dealera této automobilky, kde bude tento problém vyřešen výměnou volantu. Pagani ujišťuje své zákazníky, že by tato výměna neměla trvat déle než 30 minut.

 

Foto: Pagani

 

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...