Domů » Zajímavosti » Využijte výkup automobilů a získejte peníze na ruku

Využijte výkup automobilů a získejte peníze na ruku

Kdy potřebujeme rychle prodat automobil? Když se nám doma „válí“ nepotřebný vůz, se kterým již nikdo nejezdí, jestliže máme doma nepotřebný vrak, ale i pokud by se nám hodily peníze na ruku. Jak nejrychleji na prodej vozu?

Využijte výkup automobilů a získejte peníze na ruku

Pokoušeli jste se prodat svůj vůz v autobazaru? Možná jste nepochodili

Zájem o automobily v autobazarech zcela zásadně poklesl. Auta se příliš nekupují, o ta stará není zájem, s autovrakem nepochodíte vůbec. Prodej přes online bazary a jiné inzeráty je na dlouho a s velkým rizikem. Na takto prodaném automobilu musíte totiž držet záruku. A asi vás nepřekvapí, že toho kupující umí pěkně zneužívat. Prodejci soukromníci vrací stále častěji zpátky peníze za prodané vozy. Třeba ne všechny, ale nakupující to využívají jako dodatečnou slevu za pořízení automobilu. Takže se vám po dvou měsících ozvou, že je automobil poruchový, a vyžádají si slevu. Zákon stojí na jejich straně. Vy už v této době peníze za prodej vozidla vůbec nemusíte mít k dispozici.

Profi výkup automobilů je jiný

Služba Auto výkup, informace o které najdete na webových stránkách Auto-vykup.cz, nabízí výkup automobilů jinak. Odkoupí od vás automobil jakéhokoliv stáří, včetně starých vozidel, nepojízdných aut i autovraků po bouračce. Celý proces výkupu je navíc extrémně rychlý a na prodaném vozidle nedržíte žádnou záruku.

Jak na bezpečný a rychlý prodej vozu?

S provozovateli služby se spojíte telefonicky, nebo online přes webové stránky. Výkup aut probíhá ve dvou krocích. Nejdříve se dozvíte předběžnou cenu za váš automobil. Už do 24 hodin mohou být zástupci společnosti u vás s cílem automobil si ihned odkoupit a odvést. Na místě podepíšete jednoduchou prodejní smlouvu a automobil si zástupci firmy odvezou. Ať jste odkudkoliv z České republiky. Peníze za prodej dostanete na ruku přímo na místě. Rychle tak získáte potřebné finance, ty vůbec nemusí projít vašim bankovním účtem, či se snadno a bez záruky zbavíte nepotřebného vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články