Domů » Aktuality » Zbláznil se Clarkson? Svůj dům nechal vyhodit do vzduchu

Zbláznil se Clarkson? Svůj dům nechal vyhodit do vzduchu

0

Jeremy Clarkson rozhodně nepatří mezi lidi, kteří by si museli stěžovat na své živobytí. To jen dokazuje jeho poslední čin, po kterém se mnozí začali zajímat o Clarksonův psychický stav.

Zbláznil se Clarkson? Svůj dům nechal vyhodit do vzduchu

Jeremy touží po novém domě

Anglická obec Chipping Norton je ve světě známá hlavně jako sídlo nejslavnějšího motoristického novináře na světě. Jeremy Clarkson v této vesničce vlastní hned několik nemovitostí. Některé z nich využívá pro potřeby své i své rodiny. Několik nemovitostí ovšem Clarkson pronajímá. Mezi ně do nedávna patřila i majestátná budova statku, respektující klasickou britskou architekturu. Právě tento objekt se Clarkson rozhodl srovnat se zemí, aby na jeho místě vybudoval nové luxusní sídlo, kde si bude jednou moci Jeremy užívat zaslouženého odpočinku.

Na těžkou techniku zapomeňte, Jeremy sáhl po výbušninách

Pro vybudování nového domu je ovšem zapotřebí nejprve odstranit starý dům. Pokud znáte náturu Jeremyho Clarksona, je vám jasné, že si na demolici svého domu rozhodně neobjednal demoliční firmu. Namísto toho si Clarkson vyjednal na místní radnici povolení k demolici pomocí výbušnin a nechal dům doslova vyhodit do vzduchu.

Geniální reklamní tah

Je jasné, že praktickou stránku věci, pro kterou hovoří rychlost celého demoličního provozu. Je jasné, že Clarkson chtěl jednoduše přilákat pozornost médií z celého světa ke své osobě, obzvláště v době, kdy se blíží start jeho nové show s názvem The Grand Tour.

Foto: Flickr.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články