Domů » Zajímavosti » Zimní nepříjemnosti mají snadné řešení

Zimní nepříjemnosti mají snadné řešení

0

Štiplavý vítr, všude přítomný mráz a nepříjemný sníh. Úhlavní nepřítel každého člověka, který po probuzení a opuštění své vyhřáté postele míří do mrazivé zimní reality při cestě do zaměstnání. Kvůli všem těmto nepříjemnostem se tak z každé vteřiny, kdy je člověk vystaven na pospas živlům stávají učiněná muka a doba, než člověk usedne do bezpečí svého vozu se zdá jako nekonečná. A co teprve, když člověk musí před svým odjezdem do zaměstnání ručně otvírat a zavírat garážová vrata a bránu na příjezdové cestě. Mnoho řidičů tuto zimní potíž řeší tím, že svého čtyřkolového miláčka nechává stát před domem. Málokdo si ale uvědomuje, že tímto jednáním mnohonásobně zvyšuje riziko krádeže vozu. Jak tedy tento problém vyřešit, zajistit si pohodlný odjezd z domu a nevystavovat se zbytečnému riziku?

Zimní nepříjemnosti mají snadné řešení

 

Jak vybrat vhodné řešení pro vás? Nechte si poradit

Řešení tohoto trápení všech motoristů je jednoduché a nese název automatické pohony vrat a pohony bran. Jak ale vybrat ten správný pro vaši garáž či bránu?

 

Prodejem těchto systémů se věnuje hned několik specializovaných výrobců. Mezi ně patří i společnost Kružík. Tato česká společnost nabízí montáže systémů pohonu garážových vrat a pohonu bran od prověřených společností jako Marantec, Kingates, Doormax nebo Somfy. Společně s vámi dokáží vybrat ideální řešení pro vás a vaše konkrétní vrata či bránu. Do rozhodovacího procesu je totiž třeba zahrnout hned několik důležitých elementů. Mezi které patří vaše očekávání a několik technických parametrů jako velikost a hmotnost garážových vrat či brány, způsob jejich otevírání a tak dále.

 

Elegantní a spolehlivé systémy, které vám ušetří mnohé starosti

Systémy určené pro pohon garážových vrat a pro pohon bran, který využívá společnost Kružík se chlubí tichým chodem mechanismu, nízkými energetickými náklady a rovněž nízkým opotřebením jak pohonného mechanismu, tak vrat samotných. Toho je dosaženo díky funkci měkkých startů a zastavení. Není proto divu, že společnost jako garanci vysoké kvality těchto produktů nabízí až pětiletou záruční lhůtu. Jejich řešení lze navíc kombinovat a není tak problém ovládat pohon garážových vrat a pohon brány stisknutím jediného tlačítka na ovladači. Když je řeč o dálkových ovladačích, doplňme, že těmi je možné ovládat jakýkoli pohon vrat či brány, a to hned na několika volitelných frekvencích. Nic tak nebrání tomu, aby každý člen domácnosti měl při sobě svůj vlastní ovladač.

 

brany_1

 

Toto jednoduché řešení dokáže mnohonásobně zpříjemnit nejen vaše rána, ale každý odjezd a příjezd automobilem. Systém navíc vypadá dosti elegantně a nemluvě o těch drahocenných chvílích, které ušetříte manuálním otvíráním a zavíráním vrat.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články