Domů » Zajímavosti » Zvedací plošiny jako ideální pomůcka

Zvedací plošiny jako ideální pomůcka

Potřebujete usnadnit práci a zvýšit efektivitu ve vašem autoservisu? Pak vám ve výbavě nesmí chybět zvedací plošiny a stoly. Nevíte, jaký typ si vybrat? Provedeme vás nabídkou.

Zvedací plošiny jako ideální pomůcka

Zvedací plošiny – výběr

Zvedací plošiny nebo zkrátka hydraulické přístroje představují neodmyslitelnou součást každé dílny, skladů a jiných hal, kde se pracuje s těžkým nákladem. Jedná se o pomocníky, kteří šetří čas i zdraví. V případě servisů vozidel to platí dvojnásob, protože opravy aut vážících tuny vyžadují mechanickou pomoc. Jednou z osvědčených firem, které vyrábí zvedací plošiny, je švédská společnost EdmoLift se skoro 60letou tradicí. O kvalitě svědčí i skutečnost, že ze zhruba 140 000 vyrobených zvedacích plošin jich je asi 100 000 stále funkčních. Ptáte se, proč jsou zvedací plošiny lepší než třeba výtah nebo jeřáb? Zvedací plošina má tu výhodu, že má stabilní plochu, navíc se snáze vyrobí na míru, takže produkt je určen opravdu ke svému účelu. Mnohem lépe se s ní manipuluje a je flexibilnější i v případě tvaru.

Zvedací plošiny na míru

Zvedací plošiny si můžete nechat vyrobit na zakázku i s různými potřebnými doplňky (např. válečkové dráhy, prohlubně v plošinách, zabudované váhy, zábradlí či naklápěcí systémy). Zvedací plošiny jsou oproti výtahům a jeřábům i zcela bez toxických látek a emisí, takže šetří okolní prostředí. Řešení na míru umožňuje i prostor pro naprogramování konvenující ostatním systémům ve vaší firmě, takže budete v pohodě ovládat všechny prostředky co možná nejjednodušeji. Zvedací plošiny pak mohou mít různý charakter. Lze si objednat mobilní plošinu, s níž budete moct zajet kamkoli, v případě složitějších prací si můžete nechat vyrobit složitější systém například pod podlahu. Díky neustálým inovacím se vám tak nabízí nejen řešení na míru, ale výsledné produkty jsou stále dokonalejší, kdy šetří čas, peníze a v neposlední řadě i životní prostředí.

Zvedací plošiny a stoly švédské společnosti EdmoLift najdete v sortimentu firmy rpj service s.r.o. Za dobu působnosti se mohou pochlubit již několika tisíci spokojených zákazníků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články