Domů » Zajímavosti » 4 zběsilá SUV s výkonem 400 kW+

4 zběsilá SUV s výkonem 400 kW+

0

SUV patří mezi nejrychleji rostoucí kategorie v automobilovém průmyslu. V Evropě patří mezi ty nejoblíbenější. Není proto výjimkou, že svou trošku do mlýna přináší i značky, pro které tento segment nebyl úplně typický. Našli jsme pro vás 4 vozy, které nabízí doslova brutální výkon.

4 zběsilá SUV s výkonem 400 kW+

Jaké by mělo být nejlepší SUV? Spíše malé a za rozumnou cenu, kompaktní SUV, model střední třídy nebo pořádně velké SUV? A co takové hybridy? Ani ty nejsou žádnou výjimkou.

Jestli je pro vás důležitý hlavně výkon a pořádně rychlá jízda, tak vám uděláme radost. Na Sportovnivozy.cz jsme pro vás našli nejlepší SUV s výkonem 400 kW a výš. Když se robustní konstrukce spojí s takovou zběsilostí, je to pořádný zážitek.

Mercedes-Benz Třídy G BRABUS 800 WIDESTAR

Brabus 800 má pod kapotou 800 koní (588 kW). Díky své dramatické karoserii je naprosto nepřehlédnutelný. Výkon je opravdu působivý a stejnou péči výrobce věnoval i luxusnímu koženému interiéru. Jeden takový s nájezdem 9200 km seženete na Sportovnivozy.cz.

Lamborghini Urus 4,0

Lamborghini, to nejsou jenom špičkové sportovní vozy. Tato italská značka přišla také s vlastním SUV. Výkon Lamborhini Urus dosahuje 478 kW. Právem patří mezi nejrychlejší SUV na trhu. Podívejte se na Sportovnivozy.cz, jedno takové tam najdete.

lamborghini

BMW X6 4,4 M Competition / M Com

BMW X6 M Competition zaujme silným výkonem 625 koní (460 kW). Poháněná má všechna čtyři kola a z nuly na sto zrychlí během 3,8 sekund. Na hmotnost 2370 kg je to paráda, navíc potěší skvělou stabilitou. Podívejte se na Sportovnivozy.cz, právě tam jedno takové nabízí.

bmw

Audi RS Q8 4,0 4.0 TFSI quattro/Akra

Audi RS Q8 přišlo s perfektně vyváženou kombinací vysokého výkonu, hmotnosti a dynamiky. V černém provedení, tak jak ho mají na Sportovnivozy.cz, vypadá elegantně, ale zároveň trochu zlověstně. Přeci jenom má toto SUV pod kapotou 600 koní. Maximální rychlost dosahuje 250 km v hodině a zrychlení z nuly na sto je za 3,8 sekund.

audi

Foto: Sportovnivozy.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články