Domů » Zajímavosti » 5 nejlepších vůní a refresherů do auta

5 nejlepších vůní a refresherů do auta

0

Hledáte vůni, která osvěží interiér vašeho auta, eliminuje zápach a vydrží extrémně dlouho? Tak to jste u nás správně.

5 nejlepších vůní a refresherů do auta

Co je u vůně do auta důležité?

  • Výdrž

Výdrž vůně je jedním ze zásadních faktorů, které je dobré při výběru zohlednit. Některé osvěžovače vydrží vonět i několik měsíců či let.

  • Eliminace zápachu

Kouříte? Převážíte děti nebo zvířata? Pak víte, že interiér vašeho vozu je přímo nasáklý různými zápachy. Vyberte si proto takový air refresher, který umí tyto pachy eliminovat.

  • Cena

Další věcí, která při výběru samozřejmě hraje roli, je cena. V potaz vezměte její poměr k výkonu a ideální vůni do auta máte vybranou.

1.     Air Spencer CS-X3

Air Spencer CS-X3je japonský osvěžovač vzduchu, který je oblíbený hlavně ve Spojených státech, a to nejen pro svou příjemnou vůni, ale hlavně dlouhou životnost. Air Spencer CS-X3 se skládá z plastového pouzdra a vyměnitelné gelové vložky. Díky posuvné páčce můžete zesílit či zmírnit intenzitu vůně. Spodní část pouzdra je opatřena lepicím pruhem, takže ho lze připevnit kdekoliv v autě.

  • Proč pořídit Air Spencer CS-X3?

Air Spencer poskytuje příjemnou vůni s nastavitelnou intenzitou. Navíc ho lze umístit všude možně v interiéru auta díky lepicí pásce.

2.     Moso Natural Air Purifying Bag

Sáček na čištění vzduchu Moso Bag bsahuje aktivní bambusové uhlí, které pohlcuje pachy a k tomu čistí vzduch. Na rozdíl od běžných osvěžovacích sáčků je neparfémovaný a zcela bez vůně. Moso Natural Air Purifying Bag v sobě zachytává částečky zápachu proudící vzduchem skrz sáček. Moso Bag je vhodný pro všechny, kteří se vyhýbají chemickým osvěžovačům.

  • Proč pořídit Moso Natural Air Purifying Bag?

Moso Bag eliminuje zápach díky obsaženému bambusovému uhlí. Zhruba po dvou letech, kdy sáček přestává deodorizovat, lze dřevěné uhlí použít jako hnojivo na zahradě.

3.     Ozium The Anywhere Odor Eliminator Original

Ozium Odor Eliminator je eliminátorem pachů, speciálně z cigaretového kouře. Gel obsažený v kelímku odéry všeho druhu pohltí a místo nich vypustí příjemnou a silnou vůni. Ozium The Anywhere Odor eliminator Original otevřete odšroubováním víčka, poté lze umístit kamkoliv v interiéru.

  • Proč pořídit Ozium The Anywhere Odor Eliminator Original?

Ozium The Anywhere Odor Eliminator Original je skvělým pomocníkem, když se potřebujete zbavit silného zápachu a prostor provonět pronikavou vůní.

4.     Chemical Guys New Car Smell

Sprej New Car Smell od Chemical Guys pohlcuje nejen pachy, ale i vůně. Zamete všechny stopy po všech pasažérech i aktivitách, které ve voze proběhly. Stačí jedno stisknutí rozprašovače a váš vůz bude voňavý jako z výroby. New Car Smell je koncentrovaný a můžete ho používat v takovém stavu, v jakém je, nebo ho naředit destilovanou vodou.

  • Proč pořídit Chemical Guys New Car Smell?

Díky obsaženým enzymům je sprej New Car Smell od Chemical Guys ohromujícím refresherem, který v interiéru automobilu nenechá jedinou pachovou stopu.

5.     Febreze Unstopables Car

Febreze Unstopables Car je malý osvěžovač, který se připevňuje k ventilačnímu otvoru. Vůně, kterou Unstopables vypouští, je jemná, zároveň dokáže eliminovat nepříjemný zápach. Vzhledem ke své velikosti vydrží překvapivě dlouho.

  • Proč pořídit Febreze Unstopables?

Febreze Unstopables je malá, ale šikovná vůně do auta, která vydrží vonět dlouho a je schopna dostatečně pohltit všechny nežádoucí pachy.

Foto: Unsplash.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články