Domů » Aktuality » 94letá žena jela na dálnici v protisměru. Prý o tom věděla

94letá žena jela na dálnici v protisměru. Prý o tom věděla

1
94letá žena jela na dálnici v protisměru. Prý o tom věděla

Určitě znáte ten vtip, ve kterém řidič jede po dálnici ve špatném směru a poslouchá rádio. Najednou je v něm hlášení, že nějaký blázen jede v protisměru, na což odpoví, že je jich mnohem více. Něco podobného se stalo 94leté řidičce v americkém Texasu. Řídila na dálnici svůj bílý Chevrolet Impala v protisměru. Naštěstí se ukázal řidič, který se jí rozhodl pomoci. Lehké to ale neměl.

Na dálnici si ho nevšímala

Thomas Prado si vozu ve špatném pruhu všiml již na křižovatce. Okamžitě se ji proto snažil zastavit, což se mi nepovedlo, a paní si to dále mířila po dálnici. Poté se rozhodl zariskovat. Bílý Chevrolet dojel (ve správném pruhu) a přejel travnatý pás rozdělující pruhy. Dostal se tak velice blízko a Impalu konečně zastavil.

Překvapená nebyla

Důchodkyně reagovala s tím, že o problému ví. Nakonec se mu povedlo paní dostat z auta a odvést ji do bezpečí. Následně situaci přebrala policie.

Například u nás se ročně stane 320 případů, kdy někdo špatně vjede na dálnici a skončí v protisměru.

1 komentář

  1. Trubec měl hned volat policii a ne si hrát na akčního hrdinu. Staré trubce pak sebrat papíry za takovou stupiditu (navíc vědomou!)

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...