Domů » Aktuality » Aston Martin v nové Bondovce

Aston Martin v nové Bondovce

0

Příští rok v říjnu se můžeme vypravit do kina na další film o agentu Jejího Veličenstva. U Bondovek se většinou těšíme na dvě hlavní věci: s kým bude Bond spát tentokrát a jaké auto bude řídit. S trochou nadsázky se nejprve mezi fanoušky mluvilo o tom, že hlavním agentovým autem bude Fiat 500. Ano. Toto městské vozítko sice bude mít svoji menší roli ve filmu, ale agent 007 v něm bude jezdit akorát při honičce v uličkách Říma. Takový zvěrstvo by nám přece filmaři neudělali. Vždyť víme, že Bond je tak nějak svázaný s britskými auty. Všem se nám jistě vybaví nejslavnější Bondovo auto, kterým byl Aston Martin DB5.
I když sedl v historii párkrát třeba do bavoráka, v novém filmu Spectre zůstává agent 007 věrný automobilce Aston Martin, kdy tentokrát dostane exkluzivní model DB10. Ten je zatím vyroben jenom pro film, ale pokud tyto tvary zůstanou zachovány i do sériové výroby, bude to prostě pecka. (Ostatně, podívejte se sami na fotkách pod článkem.) Vozidlo nádherných tvarů nebude mít jen Bond, ale i jeho hlavní filmový protivník Ernst Blofeld, který bude Jamesovi prchat v Jaguaru C-X75.

Aston Martin v nové Bondovce
Foto zdroj: http://www.autoexpress.co.uk/

 

Previous article Porsche 911 Carrera GTS
Next article Návod k obsluze Škoda Octavia I. generace
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články