Domů » Aktuality » Aston Martin v nové Bondovce

Aston Martin v nové Bondovce

0
Aston Martin v nové Bondovce

V nové Bondovce bude opět oslňovat Aston Martin

Příští rok v říjnu se můžeme vypravit do kina na další film o agentu Jejího Veličenstva. U Bondovek se většinou těšíme na dvě hlavní věci: s kým bude Bond spát tentokrát a jaké auto bude řídit. S trochou nadsázky se nejprve mezi fanoušky mluvilo o tom, že hlavním agentovým autem bude Fiat 500. Ano. Toto městské vozítko sice bude mít svoji menší roli ve filmu, ale agent 007 v něm bude jezdit akorát při honičce v uličkách Říma. Takový zvěrstvo by nám přece filmaři neudělali. Vždyť víme, že Bond je tak nějak svázaný s britskými auty. Všem se nám jistě vybaví nejslavnější Bondovo auto, kterým byl Aston Martin DB5.
I když sedl v historii párkrát třeba do bavoráka, v novém filmu Spectre zůstává agent 007 věrný automobilce Aston Martin, kdy tentokrát dostane exkluzivní model DB10. Ten je zatím vyroben jenom pro film, ale pokud tyto tvary zůstanou zachovány i do sériové výroby, bude to prostě pecka. (Ostatně, podívejte se sami na fotkách pod článkem.) Vozidlo nádherných tvarů nebude mít jen Bond, ale i jeho hlavní filmový protivník Ernst Blofeld, který bude Jamesovi prchat v Jaguaru C-X75.

Foto zdroj: http://www.autoexpress.co.uk/

 

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...