Domů » Pro řidiče » Autopůjčovna dodávek Praha 4

Autopůjčovna dodávek Praha 4

0

Pokud potřebujete občas přepravit delší nebo objemnější materiál, který se nevejde do vašeho auta, zřejmě si kvůli tomu nebudete kupovat novou ani ojetou dodávku. V dnešní době můžete využít služeb, které poskytuje autopůjčovna Praha, určená pro obyvatele Prahy, ale i z jejího okolí. Zrovna tak je autopůjčovna dodávek Praha určena menším firmám, které potřebují převážet materiál, zboží či výrobky a nevyplatilo by se jim pořizovat si proto svůj vlastní vozový park.

Autopůjčovna dodávek Praha 4

Je autopůjčovna lepší řešení, než vlastní auto?

Pro jednotlivce i pro firmy je nejpodstatnější, že se nemusí starat o vlastní vozidlo. Ušetří tak jednak peníze a také starosti o technický stav, sledování termínů servisních oprav, placení povinného ručení a havarijního pojištění. Firmy, které mají své auto musí mít také svého řidiče, kterému platí mzdu a hradí za něho nemocenské a sociální zabezpečení. Všechny tato starosti jdou mimo ně, neboť autopůjčovna dodávek Praha 4 má jednak spolehlivá a kvalitní auta, která díky svému servisnímu areálu udržuje v perfektním technickém stavu, a jednak je po třech letech obnovuje, takže při zapůjčení máte jistotu téměř nového vozidla.

Autopůjčovna dodávek v Praze 4 nabízí k zapůjčení pouze značky, které jsou u nás prověřené. Jedná se o užitková vozidla, která mají dostatečný výkon a velký úložný prostor.

Autopůjčovna Praha 4 vlastní a provozuje moderní vozovou centrálu a díky vlastnímu servisnímu zázemí dává svým klientům jistotu perfektního technického stavu dodávek. Pokud si objednáte zapůjčení dodávky telefonicky či mailem, budete mít vozidlo přistaveno v dohodnutém termínu, případně i v místě svého bydliště nebo sídle firmy. Při předání vám technik vysvětlí ovládací prvky a poskytne i cenné rady. V areálu půjčovny si můžete dodávku nejprve vyzkoušet, než vyjedete do běžného provozu.

Dodávky jsou plně vybaveny a vyjet s nimi můžete i do zahraničí, neboť autopůjčovna dodávek Praha vás vybaví i dálniční známkou platnou v příslušném státě.

Foto: topspeed.com

Previous article Škoda Tudor – nesplněná naděje
Next article Turbo tady, turbo tam
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články