Autopůjčovna dodávek Praha 4

0
3387

Půjčení dodávky je rychlé a výhodné

Pokud potřebujete občas přepravit delší nebo objemnější materiál, který se nevejde do vašeho auta, zřejmě si kvůli tomu nebudete kupovat novou ani ojetou dodávku. V dnešní době můžete využít služeb, které poskytuje autopůjčovna Praha, určená pro obyvatele Prahy, ale i z jejího okolí. Zrovna tak je autopůjčovna dodávek Praha určena menším firmám, které potřebují převážet materiál, zboží či výrobky a nevyplatilo by se jim pořizovat si proto svůj vlastní vozový park.

Je autopůjčovna lepší řešení, než vlastní auto?

Pro jednotlivce i pro firmy je nejpodstatnější, že se nemusí starat o vlastní vozidlo. Ušetří tak jednak peníze a také starosti o technický stav, sledování termínů servisních oprav, placení povinného ručení a havarijního pojištění. Firmy, které mají své auto musí mít také svého řidiče, kterému platí mzdu a hradí za něho nemocenské a sociální zabezpečení. Všechny tato starosti jdou mimo ně, neboť autopůjčovna dodávek Praha 4 má jednak spolehlivá a kvalitní auta, která díky svému servisnímu areálu udržuje v perfektním technickém stavu, a jednak je po třech letech obnovuje, takže při zapůjčení máte jistotu téměř nového vozidla.

Autopůjčovna dodávek v Praze 4 nabízí k zapůjčení pouze značky, které jsou u nás prověřené. Jedná se o užitková vozidla, která mají dostatečný výkon a velký úložný prostor.

Autopůjčovna Praha 4 vlastní a provozuje moderní vozovou centrálu a díky vlastnímu servisnímu zázemí dává svým klientům jistotu perfektního technického stavu dodávek. Pokud si objednáte zapůjčení dodávky telefonicky či mailem, budete mít vozidlo přistaveno v dohodnutém termínu, případně i v místě svého bydliště nebo sídle firmy. Při předání vám technik vysvětlí ovládací prvky a poskytne i cenné rady. V areálu půjčovny si můžete dodávku nejprve vyzkoušet, než vyjedete do běžného provozu.

Dodávky jsou plně vybaveny a vyjet s nimi můžete i do zahraničí, neboť autopůjčovna dodávek Praha vás vybaví i dálniční známkou platnou v příslušném státě.

Foto: topspeed.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vaše jméno