Domů » Zajímavosti » Autopůjčovny v ČR

Autopůjčovny v ČR

0
Autopůjčovny v ČR

Autopůjčovny jsou trendem současnosti

Kdo se nechce starat o vlastní auto, dělat si starosti s údržbou, sledovat termíny servisu, platit povinné či havarijní pojištění a přitom potřebuje občas auto pro nejrůznější účely, má jedinečnou možnost si ho vypůjčit. 

V České republice existuje mnoho autopůjčoven, které jsou schopné vozy za určitých podmínek půjčit. Pokud je vaším cílem výběr ze široké škály vozů, které jsou k zapůjčení za příjemné ceny, ideální volbou je autopůjčovna Taggart v Praze. V jejím vozovém parku jsou auta všech značek, od populárních škodovek, zejména Octavií s manuální i automatickou převodovkou, až po exotické značky, jako jsou například Mini Cooper nebo Ford Mustang, se kterými se můžete prohánět nejen po českých silnicích, ale můžete s nimi vyrazit i po Evropě. 

Široký výběr vozů za skvělé ceny

Pokud chcete se svou rodinou na dovolenou u moře, je ideálním vozidlem osmimístná dodávka Hyundai H1, do které se pohodlně vejde vícečlenná rodina včetně spousty zavazadel. V autopůjčovně Taggart jsou k dispozici vozidla zcela nová nebo maximálně rok stará s nízkým počtem ujetých kilometrů.

V autopůjčovně Taggart jsou k dispozici vozidla zcela nová nebo maximálně rok stará s nízkým počtem ujetých kilometrů. Půjčovna aut Taggart si váží svých zákazníků, jejichž důvěru si získává kvalitou, spolehlivostí a osobním přístupem.

O její oblibě a výborné pověsti svědčí i nabídka, která nemá u jiných autopůjčoven obdoby. Spočívá v tom, že pokud kdokoliv objeví stejný vůz v jiné autopůjčovně za nižší cenu a pošle autopůjčovně Taggart tuto informaci, obdrží obratem o mnoho výhodnější nabídku. 

Na jak dlouho vůz potřebujete?

Pronájem aut Praha si můžete sjednat na krátkou dobu, ale i dlouhodobě, přičemž průměrné stáří dlouhodobě pronajímaných vozidel je 9 měsíců a tato auta jsou již ideálně zajetá, neboť mají ujeto v průměru 18 tisíc kilometrů. Výhodou pro zákazníka je, že autopůjčovna v Praze se postará o všechny náklady spojené s provozem vozidla, které vám na váš požadavek přistaví třeba ještě v den objednání.

V Praze vám vybrané vozidlo autopůjčovna Taggart zdarma přistaví na vámi určené místo. Ještě před převzetím vozidla v provozovně, kde je přistavení a převzetí auto rovněž zdarma, si můžete nechat vysvětlit jeho ovládání zkušenými techniky a vyzkoušet si jeho řízení v rámci zkušební jízdy. Zájemci si mohou spolu s autem půjčit i navigaci, případně dětské autosedačky, nosiče zavazadel, zavazadlové boxy a další autodoplňky.

Ilustrační foto: cestovani-po-usa.cz

Foto zdroj: taggart.cz

Previous article Mýto bude vybírat i nadále Kapsch
Next article Ultraúsporný VW XL1 už jezdí
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...