Domů » Zajímavosti » Autopůjčovny v ČR

Autopůjčovny v ČR

0

Kdo se nechce starat o vlastní auto, dělat si starosti s údržbou, sledovat termíny servisu, platit povinné či havarijní pojištění a přitom potřebuje občas auto pro nejrůznější účely, má jedinečnou možnost si ho vypůjčit. 

Autopůjčovny v ČR

V České republice existuje mnoho autopůjčoven, které jsou schopné vozy za určitých podmínek půjčit. Pokud je vaším cílem výběr ze široké škály vozů, které jsou k zapůjčení za příjemné ceny, ideální volbou je autopůjčovna Taggart v Praze. V jejím vozovém parku jsou auta všech značek, od populárních škodovek, zejména Octavií s manuální i automatickou převodovkou, až po exotické značky, jako jsou například Mini Cooper nebo Ford Mustang, se kterými se můžete prohánět nejen po českých silnicích, ale můžete s nimi vyrazit i po Evropě. 

Široký výběr vozů za skvělé ceny

Pokud chcete se svou rodinou na dovolenou u moře, je ideálním vozidlem osmimístná dodávka Hyundai H1, do které se pohodlně vejde vícečlenná rodina včetně spousty zavazadel. V autopůjčovně Taggart jsou k dispozici vozidla zcela nová nebo maximálně rok stará s nízkým počtem ujetých kilometrů.

V autopůjčovně Taggart jsou k dispozici vozidla zcela nová nebo maximálně rok stará s nízkým počtem ujetých kilometrů. Půjčovna aut Taggart si váží svých zákazníků, jejichž důvěru si získává kvalitou, spolehlivostí a osobním přístupem.

O její oblibě a výborné pověsti svědčí i nabídka, která nemá u jiných autopůjčoven obdoby. Spočívá v tom, že pokud kdokoliv objeví stejný vůz v jiné autopůjčovně za nižší cenu a pošle autopůjčovně Taggart tuto informaci, obdrží obratem o mnoho výhodnější nabídku. 

Na jak dlouho vůz potřebujete?

Pronájem aut Praha si můžete sjednat na krátkou dobu, ale i dlouhodobě, přičemž průměrné stáří dlouhodobě pronajímaných vozidel je 9 měsíců a tato auta jsou již ideálně zajetá, neboť mají ujeto v průměru 18 tisíc kilometrů. Výhodou pro zákazníka je, že autopůjčovna v Praze se postará o všechny náklady spojené s provozem vozidla, které vám na váš požadavek přistaví třeba ještě v den objednání.

V Praze vám vybrané vozidlo autopůjčovna Taggart zdarma přistaví na vámi určené místo. Ještě před převzetím vozidla v provozovně, kde je přistavení a převzetí auto rovněž zdarma, si můžete nechat vysvětlit jeho ovládání zkušenými techniky a vyzkoušet si jeho řízení v rámci zkušební jízdy. Zájemci si mohou spolu s autem půjčit i navigaci, případně dětské autosedačky, nosiče zavazadel, zavazadlové boxy a další autodoplňky.

Ilustrační foto: cestovani-po-usa.cz

Foto zdroj: taggart.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články