Domů » Autonovinky » Chrysler slaví 90. výročí

Chrysler slaví 90. výročí

0

Podobně jako jiné automobilky, i americký Chrysler se rozhodl oslavit svoje devadesáté narozeniny představením speciálních edicí. Chrysler připravil tři novinky.

Chrysler slaví 90. výročí

200 90th Anniversary Edition

Nejmenší z trojice nabízených speciálních modelů je Chrysler 200 a je také tím nejexkluzivnějším z nabídky. Celkem vznikne pouze 200 kusů, které budou mít elektricky ovládané střešní okno, speciální vkládané koberce, infotainmen Uconnect s dotykovým displejem, satelitní rádio Sirius XM a takzvaný Convenience paket, kde najdete mimo jiné elektricky ovládané sedadlo řidiče, vyhřívaná vnější zpětná zrcátka a kožený potah volantu. U tohoto modelu najdtete také automatickou devítistupňovou převodovku.

Chrysler 300 90th Anniversary Edition

Výroční edice modelu 300 bude vyrobeno podle stejného principu pro změnu 300 kusů, a majitelé se mohou těšit na panoramatické střešní okno, Uconnect s 8,4palcovým dotykovým displejem a 3D navigací nebo přístup k rádiu Sirius XM, vlastně jde o podobnou výbavu, jako v případě Chrysleru 200. Pod kapotou limitované edice tohoto sedanu najdete šestiválec 3.6 Pentastar (217 kW), auto disponuje osmistupňovou automatickou převodovkou. Je možno si vybrat i vůz s pohonem všech kol.

MPV Town & Country 90th Anniversary Edition

Základem pro výroční edici tohoto modelu je střední výbava Touring L (která ve Spojených státech stojí od 35.315 dolarů, to jest asi 80 tisíc korun), která dostala ještě vyhřívaná sedadla i ve druhé řadě, vyhřívaný volant nebo startování tlačítkem. Tento model, který u nás zřejmě nebude příliš k vidění, je ve Spojených státech přímým konkurentem u nás podobně málo známých vozů Honda Odyssey, Nissan Quest a Toyota Sienna.
Všechny modely budou v prodeji ve Spojených státech od léta, zatímco do Evropy se dostanou na podzim letošního roku.

foto: Chrysler

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články