Čtvrté série The Grand Tour se dočkáme!

0
1828

Už jen pár dní a těšit se budme ze třetí série The Grand Tour. Dle traileru můžeme usoudit, že bude velice nabitá a rozhodně je na co se těšit. Dlouhé chvilky si lidé zkracují na internetu, kde se živě diskutovalo o budoucnosti tohoto seriálu známé trojice. Otázkou bylo, zda se vlastě bude pokračovat čtvrtou sérií.

Je důvod pokračovat?

Ničemu nepomohl ani sám Jeremy Clarkson, který na Instagramu DriveTribe přišel s něším ve smyslu, že je škoda proběhlé změny a že mu bude chybět. Většina z nás si to tedy vyložila tak, že The Grand Tour třetí sérií jednoduše skončí. Člověk by vlastně ani tolik překvapen nebyl. Automobilová show tria Clarkson, May a Hammond (seřadili jsme je dle výšky) pro natáčecí společnost znamená až nepředstavitelné množství cestování a peněz. I z tohoto důvodu se tak protáhlo natáčení série s pořadovým číslem 3.

Už jsme klidní

Situaci okomentovala i samotná Amazon. A naštěstí pro nás pozitivně. Čtvrtá série bude a nebude se měnit ani naše oblíbené moderátorské trio. Dokonce nepřijdeme ani o auta, zajímavé výlety a výzvy. Právě naopak. Náplň čtvrté série budou právě auta a cestování. Během jedné série dostaneme minimálně čtyři cestovatelské speciály. Jejich cíle jsou ještě nejasné. Tohle je tedy něco, co zaručeně přivítá každý. Máte ale také druhou stranu mince.

The Grand Tour o něco přijde

Více speciálů a cestování s sebu přináší konec měřeného okruhu, testů aut a novinek před živým publikem. Tohle je ta věc, kterou Clarkson ve svém příspěvku litoval. Je známý tím, že rád s publikem pracuje, ale sám uznává, že po sedmnácti letech to nějakou změnu přinést chtělo. Když se zamyslíme, tak se koncept od Top Gearu tolik nezměnil. Pokaždé jsme se tak dočkali rozhovorů, hvězdy na trati, testování vozů na čas a tak podobně. Doufejme tedy, že tohle bude ta správná změna.

Upoutávka pro třetí sérii:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vaše jméno