Domů » Zajímavosti » Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?

Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?

0
Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?
Škoda Octavia X-Tomi

O novém modelu Škoda Octavia RS jsme psali před nedávnem. Jak již tedy nejspíš dobře víte, tak se tento čtyřdveřový vůz bude prodávat nejen s benzínovými a dieselovými motory, ale nově také jako hybrid iV. Vraťme se ale k poznámce, že se jedná o čtyřdveřový vůz. Přemýšleli jste nad tím, jak by Škoda Octavia RS vypadala jako dvoudveřové kupé?

Automobilka přání fanoušků nevyslyšela

Škoda Octavia RS se výhradně prodává jako ve verzích liftback a combi. Jenže již delší dobu je možné slyšet a číst názory, že by bylo vhodné nabídku trošku oživit. Ty bohužel zatím nevyslyšela automobilka, ale maďarský designér X-Tomi ano. Pomocí renderu nám ukázal, jak by Octavia RS vypadala jako dvoudveřové kupé. Dostala tak dlouhé dveře, ale s rozvorem vozu si nijak nehrál.

Nechybí dokonce ani elegantní varianta Shooting brake, kterou si možná pamatujete ze špionážních fotek nového Volkswagenu Passat. Octavia má dvoje dveře a disponuje velkým zadním oknem. Je to tedy takové velké rodinné dvoudveřové kupé.

Škoda Octavia Shooting Brake
Škoda Octavia Shooting Brake

Zdroj: X-Tomi Design

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...