Domů » Zajímavosti » Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?

Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?

0
Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?
Škoda Octavia X-Tomi

O novém modelu Škoda Octavia RS jsme psali před nedávnem. Jak již tedy nejspíš dobře víte, tak se tento čtyřdveřový vůz bude prodávat nejen s benzínovými a dieselovými motory, ale nově také jako hybrid iV. Vraťme se ale k poznámce, že se jedná o čtyřdveřový vůz. Přemýšleli jste nad tím, jak by Škoda Octavia RS vypadala jako dvoudveřové kupé?

Automobilka přání fanoušků nevyslyšela

Škoda Octavia RS se výhradně prodává jako ve verzích liftback a combi. Jenže již delší dobu je možné slyšet a číst názory, že by bylo vhodné nabídku trošku oživit. Ty bohužel zatím nevyslyšela automobilka, ale maďarský designér X-Tomi ano. Pomocí renderu nám ukázal, jak by Octavia RS vypadala jako dvoudveřové kupé. Dostala tak dlouhé dveře, ale s rozvorem vozu si nijak nehrál.

Nechybí dokonce ani elegantní varianta Shooting brake, kterou si možná pamatujete ze špionážních fotek nového Volkswagenu Passat. Octavia má dvoje dveře a disponuje velkým zadním oknem. Je to tedy takové velké rodinné dvoudveřové kupé.

Škoda Octavia Shooting Brake
Škoda Octavia Shooting Brake

Zdroj: X-Tomi Design

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Kontrola auta před zimou

Kontrola auta před zimou – Na co vše se zaměřit?

0
S blížící se zimou by každý motorista měl věnovat svému vozidlu zvýšenou pozornost. V zimním období rostou nároky na výbavu a na pozornost při...