Domů » Zajímavosti » Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?

Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?

0

O novém modelu Škoda Octavia RS jsme psali před nedávnem. Jak již tedy nejspíš dobře víte, tak se tento čtyřdveřový vůz bude prodávat nejen s benzínovými a dieselovými motory, ale nově také jako hybrid iV. Vraťme se ale k poznámce, že se jedná o čtyřdveřový vůz. Přemýšleli jste nad tím, jak by Škoda Octavia RS vypadala jako dvoudveřové kupé?

Dvoudveřové kupé Škoda Octavia RS? A co takhle Shooting Brake?
Škoda Octavia X-Tomi

Automobilka přání fanoušků nevyslyšela

Škoda Octavia RS se výhradně prodává jako ve verzích liftback a combi. Jenže již delší dobu je možné slyšet a číst názory, že by bylo vhodné nabídku trošku oživit. Ty bohužel zatím nevyslyšela automobilka, ale maďarský designér X-Tomi ano. Pomocí renderu nám ukázal, jak by Octavia RS vypadala jako dvoudveřové kupé. Dostala tak dlouhé dveře, ale s rozvorem vozu si nijak nehrál.

Nechybí dokonce ani elegantní varianta Shooting brake, kterou si možná pamatujete ze špionážních fotek nového Volkswagenu Passat. Octavia má dvoje dveře a disponuje velkým zadním oknem. Je to tedy takové velké rodinné dvoudveřové kupé.

Škoda Octavia Shooting Brake
Škoda Octavia Shooting Brake

Zdroj: X-Tomi Design

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...