Domů » Autonovinky » Honda Civic 2019 bude sportovnější a bezpečnější

Honda Civic 2019 bude sportovnější a bezpečnější

0

Mnohými oblíbená Honda Civic se dočká velkých změn. Znamenat to bude celkovou modernizaci a změny vzhledu. To je celkem překvapením, neboť se u nás prodává teprve od roku 2017. Mějte ale na paměti, že například v Americe si ji kupují již od roku 2015. Podívejme se tedy na to, co tento kompakt v budoucnosti čeká.

Honda Civic 2019 bude sportovnější a bezpečnější

Z malinkého autíčka dnešní Civic

Honda Civic má bohatou historii. Jen vzpomeňme na první generace. Malinká skromná autíčka. Vše se změnilo s příchodem generace třetí. Vůz dostal moderní ostré a sportovní tvary. To se jen umocnilo u čtvrté generace. Obrovský zlom ale přišel s příchodem generace sedmé. Civic se přiblížil spíše vozům z kategorie MPV. A tak to pokračovalo dál až ke generaci, jež u nás byla představena roku 2017.

Co Civic čeká?

Dle zprávy od Hondy máme čekat hlavně změny na exteriéru. Očekáváme tak ladné křivky. Největší změny údajně proběhnou na přední části vozidla, kde se kompletně změní maska chladiče, přední nárazník a světlomety. Nabízeny budou i nadále ve dvou verzích. To znamená halogenová žárovka nebo LED. Všechny tyto změny by měly dopadnout sportovnějším vzhledem. Verze sedan se dokonce dočká i zajímavého chromového efektu na zadní části. Vůz bude možné postavit na 18 palcová litá kola.

Absolutní novinkou bude Honda Civic Sport

Přibude také nová verze. Bude se nazývat Sport. Poznáte ji snadno díky černé spodní části přídě. Černou barvu najdete taktéž na bocích karoserie a vzadu přibude spoiler. Očekáváme nějaký konzervativnější. 18palcová kola budou v tomto případě v základu. Pohon bude zajišťovat motor 2.0 i-VTEC. Na výběr bude převodovka CVT nebo manuál se šesti stupni. Ohledně motorizace není jisté, zda motor 2.0 potěší i zákazníky v Evropě.

Bezpečnost prioritou

Plán Hondy do roku 2022 je nasadit své nejlepší bezpečnostní balíčky standardně do všech svých modelů. Kdy se tato změna projeví u nás, tak to ještě nevím. Stejně tak zatím není jisté, kdy se k nám dostane onen modernizovaný Civic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články