Domů » Autonovinky » Hyundai i10 N Line: Roztomilé autíčko na steroidech?

Hyundai i10 N Line: Roztomilé autíčko na steroidech?

0

Automobily Hyundai jsou již u nás velice časté a jinak tomu není ani vozů N a N Line. Mnozí N Line přirovnávají k M paketu od BMW, jelikož nemáte ani základní model ani ten vrcholný. Automobilka čerstvě vypustila ostřejší verzi svého nejmenšího automobilu, kterým je tedy i10 N Line. Motor tohoto vozu nabízí 100 koní a získáte manuální převodovku s pěti rychlostními stupni. Čím ještě dokáže tohle auto zaujmout?

Hyundai i10 N Line: Roztomilé autíčko na steroidech?

Čím se Hyundai i10 N Line liší od základní i10?

Výbava N Line se neodrazí pouze na externích prvcích ale také v interiéru. Auto stojí na kolech z lehké slitiny o velikost 16 palců a na karoserii najdete rozumné množství sportovních doplňků. Při pohledu na zadní stranu zaujmou chromové koncovky výfuku. Dostaňme se ale také do interiéru. Tam v případě výbavy N Line dostanete vyhřívaný volant a sedadla, automatickou klimatizaci a bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Pokud chcete ještě bohatější výbavu, tak si budete muset připlatit za paket Premium, což na konečnou cenu vozu přidá dalších 30 000 Kč. To už ale dostanete integrovanou navigaci s dotykovým displejem, systém pro rozpoznávání značek, funkci vzdálené správy vozu Bluelink a střechu v jiném barevném provedení než zbytek karoserie.

Interiér vozu Hyndai i10 N Line
Interiér vozu Hyndai i10 N Line

Přeplňovaný tříválec v hlavní roli

Dostaňme se ale k agregátu, který tento kousek uvádí do pohybu. Auto dostane nově přeplňovaný tříválec 1.0 T-GDI, jež disponuje výkonem 100 koní a 172 Nm. Tento motor můžete znát třeba z Kia Picanto. Mnohým nejspíš tento motor bude připadat jako nedostatečný, ale je potřeba vzít v potaz, že moderní přeplňované motory dokážou divy. Hlavně v takto malém voze. Vzhledem k tomu, že se jedná o čerstvou novinku, tak další informace či čísla neznáme. Pokud nebudete chtít pod kapotou přeplňovaný motor, tak můžete sáhnout po atmosférickém motoru o objemu 1.2 s výkonem 84 koní.

Jaká je česká cena Hyundai i10 N Line?

Hyundai i10 N Line již má dokonce i české ceny. Akční cena výbavy N Line by měla být 369 990 Kč, ale standardní se bude pohybovat kolem 410 000 Kč. Pokud sáhnete po vyšší verzi N Line Style, tak akční cena bude 389 990 Kč a standardní bude 429 990 korun.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články