Domů » Aktuality » Konec pořadu The Grand Tour?

Konec pořadu The Grand Tour?

0
Konec pořadu The Grand Tour?

Jste fanoušky trojice Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond? Pamatujte si na den, kdy jsme se dozvěděli, že končí s pořadem Top Gear? Ze smutku nás naštěstí dostala zpráva o podepsání smlouvy s Amazonem. Mohli dále pokračovat ve svém „umění“ a navíc je nelimitovaly restrikce britské korporace. Nic ale není navždy. Už při podepsání smlouvy se počítalo celkem s 36 epizodami. To jsou právě 3 série. Dvě už máme za sebou a třetí nás čeká. Bude úplně poslední?

Náznaky konce tady již byly

I přes tento fakt fanoušci počítali s tím, že díky obrovskému úspěchu se Amazon rozhodne smlouvu prodloužit. Úspěch nemusí v žádném případě znamenat prodloužení. Vyjádřil se k tomu i zdroj z Amazonu pro Daily Mail. V dnešní době nejsou žádné náznaky, které by znamenaly možnost pokračování. Zaměstnanci z natáčecí crew zvažují kam jít dál. Tohle samozřejmě může být novinářský výmysl, ale i May se před začátkem natáčení zmínil, že tohle tempo zvládne nanejvýš pět let. Možná už nastal čas, aby začali žít klidněji.

Clarkson už si hledá další cesty

Nikdo ze známého tria zatím tuto zprávu zcela nepotvrdil. Clarkson si již ale hledá další zakázky. V aktuální době se soustředí na natáčení britské verze „Chcete být milionářem?“. Sám řekl, že se na natáčení The Grand Tour bude soustředit až poté.

Proč skončit?

Jak to vypadá z pohledu Amazonu? Podle odhadů do pořadu The Grand Tour investoval celkem 2,864 miliardy korun. Díky obrovské sledovanosti a masivnímu úspěchu se mu ale investice již jistě vrátila. Grand Tour prostě vydělává. Co je tedy může přesvědčit, aby od tak úspěšného projektu ustoupili? Možná za to opravdu mohou peníze. Chtěla trojice Clarkson, Hammond a May více? Nebo chtěla stanice Amazon hodně více za méně peněz? Na věrohodnou odpověď si musíme počkat. Možná týdny i měsíce.

Zdroj foto: Daily Mail

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

cesta do chorvatska autem

Cesta do Chorvatska autem – Kudy jet a za kolik?

43
Každý rok jezdí na dovolenou do Chorvatska k moři milion českých turistů. Někteří mají svoje neměnné trasy, někteří se přizpůsobují aktuální situaci na silnicích a...