Domů » Aktuality » Koupit si v Lidlu nové auto? Již brzy realita

Koupit si v Lidlu nové auto? Již brzy realita

0

Co si chodíte kupovat do supermarketu? V 99% případů to budou potraviny a možná i nějaké doplňky do domácnosti. Tohle se ale řetězec Lidl rozhodl změnit. Možná vám to nedává smysl. Uznáváme, že je to trošku podivné, ale kratší vysvětlení vám tomu pomůže porozumět.

Koupit si v Lidlu nové auto? Již brzy realita

Nové auto za 15 minut

Do Lidlu si budete moci zajít pro nový produkt s názvem operativní leasing pro nové vozy. Poskytuje obou stranám výhody. Jeho uzavření bude otázka několika chvil (řetězec Lidl uvádí 15 minut) a podle posledních zpráv budou ceny zajímavé i pro zákazníky. Základem bude také jednoduchá a přímá nabídka, díky které se bude předcházet motanicím s výbavou.

V8 zatím rozhodně nečekejte

Jako první se v nabídce objeví Fiat 500 s motorem 1.2 litru a výkonem 69 koní. Dostupný bude v černé, červené, bílé a šedé barvě. Podle vaší potřeby se můžete rozhodnout mezi smlouvou na dva, tři a čtyři roky. Měsíčně vyjde tento automobil na 2 294 Kč, což je doopravdy krásná cena za nový vůz. Cena se samozřejmě zvýší podle smluveného pojištění a třeba i za zimní kola. Vyzvednout ho bude zatím možné vůz ve městech Berlín, Erfurt a Halle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články