Domů » Zajímavosti » Lak za 165 000 Kč na Opelu

Lak za 165 000 Kč na Opelu

0

Příplatková výbava dává majitelům jedinečnou možnost personalizovat svůj vozu. Automobilky proto nabízejí nejrůznější prvky, jimiž můžete své nové auto ozbrojit. A čím luxusnější, tím dražší. Například do Bentley Bentayga si můžete přidat hodiny Breitling za 5 milionů. Lak odhalující strukturu karbonové karoserie Bugatti Chiron vás vyjde na 6,9 milionu. U Opelu se zatím nerozhodli jít tak daleko, ale i tak si můžete vybrat příplatkový prvek za cenu malého auta. Navolit si ho můžete u modelu Insignia. A je to lak za 165 000 Kč.

Lak za 165 000 Kč na Opelu

Když vám nabízená paleta přestane stačit

Automobilka Opel se snaží, aby vás při výběru barvy vozu nic neomezovalo. Samozřejmě je k dispozici základní paleta barev, z níž je výběr započítán do ceny vozu. To ale může mít každý. Proto je na výběr i sada odstínů barev s názvem Exclusive. Za tu si připlatíte 65 000 Kč.

Dostanete miliony možností

Ale co dělat, když chcete auto ve stejné barvě, jakou má váš plyšový medvídek? To už není problém. A tady se dostáváme ke zmíněnému laku za 165 000 Kč. Otevřou se vám nekonečné možnosti. Miliony barev a odstínů. Uspokojí tak i nejnáročnějšího zákazníka. Mimo nekonečný výběr barev je k dispozici pět způsobů lakování. Barva může být lesklá, perleťová, metalická atd.

Jak si barvu vybrat

Barvu si volíte již v showroomu během konfigurace. Vzorek barvy může být v jakékoliv podobě. Předmět v podobě zmíněného medvídka, oblíbená váza nebo už připravený kód barvy. Barva bude namíchána a předvedena na malé ploše. Uvidíte tedy jak vypadá na karoserii. Poté získáte nějakou dobu na to, abyste její vzhled zvážili a následně schválili. Nebo pokračovali v hledání dokonalosti.

Podobná svoboda tady ještě nebyla

Navíc můžete během celého procesu vámi vybranou barvu měnit. Můžete tak požádat o namíchání jiného laku, pokud se vám ukázka nelíbí. Nebo jednoduše změníte vkus. Touto možností zašel Opel velice daleko. Žádná velká automobilka vám nedá možnost vybrat si barvu bez jakýchkoliv omezení. U BMW si za paletu Individual připlatíte 100 000 Kč, ale i tak se musíte držet odstínů předvolených automobilkou.

Zdroj foto: Opel.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články