Domů » Zajímavosti » Lak za 165 000 Kč na Opelu

Lak za 165 000 Kč na Opelu

0
Lak za 165 000 Kč na Opelu

Příplatková výbava dává majitelům jedinečnou možnost personalizovat svůj vozu. Automobilky proto nabízejí nejrůznější prvky, jimiž můžete své nové auto ozbrojit. A čím luxusnější, tím dražší. Například do Bentley Bentayga si můžete přidat hodiny Breitling za 5 milionů. Lak odhalující strukturu karbonové karoserie Bugatti Chiron vás vyjde na 6,9 milionu. U Opelu se zatím nerozhodli jít tak daleko, ale i tak si můžete vybrat příplatkový prvek za cenu malého auta. Navolit si ho můžete u modelu Insignia. A je to lak za 165 000 Kč.

Když vám nabízená paleta přestane stačit

Automobilka Opel se snaží, aby vás při výběru barvy vozu nic neomezovalo. Samozřejmě je k dispozici základní paleta barev, z níž je výběr započítán do ceny vozu. To ale může mít každý. Proto je na výběr i sada odstínů barev s názvem Exclusive. Za tu si připlatíte 65 000 Kč.

Dostanete miliony možností

Ale co dělat, když chcete auto ve stejné barvě, jakou má váš plyšový medvídek? To už není problém. A tady se dostáváme ke zmíněnému laku za 165 000 Kč. Otevřou se vám nekonečné možnosti. Miliony barev a odstínů. Uspokojí tak i nejnáročnějšího zákazníka. Mimo nekonečný výběr barev je k dispozici pět způsobů lakování. Barva může být lesklá, perleťová, metalická atd.

Jak si barvu vybrat

Barvu si volíte již v showroomu během konfigurace. Vzorek barvy může být v jakékoliv podobě. Předmět v podobě zmíněného medvídka, oblíbená váza nebo už připravený kód barvy. Barva bude namíchána a předvedena na malé ploše. Uvidíte tedy jak vypadá na karoserii. Poté získáte nějakou dobu na to, abyste její vzhled zvážili a následně schválili. Nebo pokračovali v hledání dokonalosti.

Podobná svoboda tady ještě nebyla

Navíc můžete během celého procesu vámi vybranou barvu měnit. Můžete tak požádat o namíchání jiného laku, pokud se vám ukázka nelíbí. Nebo jednoduše změníte vkus. Touto možností zašel Opel velice daleko. Žádná velká automobilka vám nedá možnost vybrat si barvu bez jakýchkoliv omezení. U BMW si za paletu Individual připlatíte 100 000 Kč, ale i tak se musíte držet odstínů předvolených automobilkou.

Zdroj foto: Opel.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...