Domů » Aktuality » Nový tahač s vámi vyberou v TIR Centru

Nový tahač s vámi vyberou v TIR Centru

0
Nový tahač s vámi vyberou v TIR Centru

Potřebujete rozšířit svou firemní flotilu o nový tahač? Nebo se chystáte vyměnit ten starý, který už dosluhuje či nestačí? Usnadněte si starosti s hledáním vhodného kusu, obraťte se na odborníky, kteří vám dodají takový tahač, který potřebujete.

Širokou nabídku tahačů, nákladních aut, návěsů, přívěsů, sklápěčů, stavebních strojů, speciálů a spousty dalších užitkových vozů má společnost TIRCENTRUM, která sídlí u Exitu 15 na dálnici D1. Mají obrovský areál, kde nejen parkují auta z nabídky, ale nabízí také servis a zázemí pro řidiče kamionů.

Nechte si poradit s výběrem

TIRCENTRUM zaměstnává odborníky na slovo vzaté, kteří se na trhu s tahači vyznají. Pomohou vám vybrat ten nejlepší tahač pro vaše potřeby, a to co se týče využití i ceny. Prodávají ojeté tahače značek MAN, Mercedes-Benz, Scania, Iveco, Volvo, Renault, Ford, Liaz a DAF. Všechny jsou ve skvělém stavu a za výborné ceny. Budete-li chtít, mohou dokonce vykoupit váš starý tahač a o to vám snížit cenu nového. Stačí se přijít domluvit.

Ještě před tím, než to uděláte, si však můžete prohlédnout nabídku tahačů online. Každé vozidlo je na webu pečlivě nafocené, přečtete si informace o technických údajích a také o jeho výbavě. Firma dováží tahače také ze zahraničí, a kdyby se vám zdálo, že jejich nabídka neobsahuje nic, co by vám vyhovovalo, lze se domluvit na tom, zda by pro vás konkrétní tahač nemohli sehnat na míru. Ostatně, pomohou i s financováním.

Kupte si tahač třeba na splátky, nebo si ho pronajměte

TIRCENTRUM má vlastní financování, takže nevadí, když neprojdete u bank či leasingových společností. I tak je možné si vůz pořídit na splátky. Kromě splátkového prodeje je možné využít zpětný leasing, finanční leasing či pronájem vozidel. Jestli nyní nemáte dostatek financí, tahač si prostě pronajmete, a později ho třeba odkoupíte. Vše je o dohodě.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...