Domů » Autonovinky » První počin značky Cupra již má svou cenu

První počin značky Cupra již má svou cenu

0

Možná znáte vůz Seat Cupra. Tahle Cupra je ale něco úplně jiného. Je to dceřinná značka automobilky Seat, která nám ji představila již před několika měsíci. Od té doby nám ale žádné zajímavosti neservírovala. Ona nám vlastně neservírovala vůbec nic. Až do této chvíle. Do rukou se nám dostaly informace o tom, kam by budoucnost značky Cupra měla směřovat.

První počin značky Cupra již má svou cenu

Novinky se k nám dostaly z ostrovů

Jako první se situace změnila ve Velké Británii. Na veřejnost se tam poprvé dostaly informace o modelech a jejich cenách. První veřejně prodávaný vůz s názvem Cupra Ateca by měl z výrobních pásů sjíždět již v několika následujících týdnech. Můžeme si k němu říct i cenu. Tohle SUV se bude ve Velké Británii prodávat za 35 900 liber, což je 1 056 000 Kč. Co zákazníci za takové peníze dostanou?

Je to celkem zajímavá nabídka

Začneme výběrem barvy. Na výběr bude pro Atecu klasická šedá, jež bude doplněna modrou Energy Blue, červenou Velvet Red, stříbrnou Brilliant Silver, šedou Rodium Grey, černou Magic Black a bílou Nevada White. Cupra musí dostat plusové body za práci s vymýšlením názvů pro barvy. Auto si nebudete moci koupit pouze se základní servisem a péčí. V nabídce bude také balíček doplňků a služeb Cupra Care. Co tohle může být? Dostanete nadstandardní servis a kola s 19 palci. Pokračuje to propracovanějšími detaily exteriéru i interiéru. Dokonce balíček obsahuje i Alcantarou čalouněná sedadla.

Vaše oblíbené rádio v lepší kvalitě

Pro Velkou Británii bude vyhrazen speciální balíček Comfort and Sound Pack. Auto vám vyzdobí zvukovým systémem Beats Audio a vám bude řízení usnadňovat množství asistentů. Tahle paráda bude jezdit na 20 palcových kolech a zastavovat bude díky brzdám Brembo.

Z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy?!

Cupra Ateca bude poháněna motorem 2,0 TSI. Bude poskytovat zajímavý výkon 300 koní a 400 N.m. V královské disciplíně zrychlení z 0 na 100 km/h si také nepovede nijak špatně. Zvládne ho za 5,4 sekundy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články