Domů » Zajímavosti » Půjčit si dodávku, nebo si ji odvézt už jako vlastní. U nás je možné obojí

Půjčit si dodávku, nebo si ji odvézt už jako vlastní. U nás je možné obojí

0
Půjčit si dodávku, nebo si ji odvézt už jako vlastní. U nás je možné obojí

Budete-li se v nejbližší době stěhovat, či je-li vaším denním chlebem převoz většího množství nákladu, pravděpodobně se vám bude v takovém případě hodit také rozměrný automobil. Levnější variantou, než zakoupit nový vůz, je navštívit bazar dodávek. Prodáváme jak dodávky, tak zároveň i osobní automobily, nákladní automobily a užitkové vozy.

 

Dovoz dodávek ze zahraničí

Dodávky importujeme zejména ze zahraničí a specializujeme se na země jako je Německo, Francie, Belgie a Rakousko. Při koupi dodávky garantujeme našim zákazníkům vždy stoprocentní doživotní záruku na původ vozidla. Všechny formality spojené s koupí dodávky si bereme na starost a zaručujeme zajištění výborného stavu po technické stránce. Právní záležitosti spojené s koupí si taktéž bereme na vlastní zodpovědnost a zařizujeme je pro klienty sami.

 

Bazar dodávek každému zákazníkovi poskytuje jízdu zdarma před samotnou koupí. Pokud se rozhodnete si u nás dodávku koupit, můžete platit jak v hotovosti, tak ale i protiúčtem a samozřejmostí je i možnost platit na leasing či úvěr. Všechny námi nabízené dodávky nikdy nepřesahují stáří pěti let a vozový park je vždy obměňován v pravidelných intervalech. Bazar dodávek zároveň kromě prodeje dodávky také půjčuje. Rezervaci pro vás nejvhodnější dodávky můžete snadno zařídit po telefonu.

 

dodávka

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...