Půjčit si dodávku, nebo si ji odvézt už jako vlastní. U nás je možné obojí

0
3577
dodávka

Budete-li se v nejbližší době stěhovat, či je-li vaším denním chlebem převoz většího množství nákladu, pravděpodobně se vám bude v takovém případě hodit také rozměrný automobil. Levnější variantou, než zakoupit nový vůz, je navštívit bazar dodávek. Prodáváme jak dodávky, tak zároveň i osobní automobily, nákladní automobily a užitkové vozy.

 

Dovoz dodávek ze zahraničí

Dodávky importujeme zejména ze zahraničí a specializujeme se na země jako je Německo, Francie, Belgie a Rakousko. Při koupi dodávky garantujeme našim zákazníkům vždy stoprocentní doživotní záruku na původ vozidla. Všechny formality spojené s koupí dodávky si bereme na starost a zaručujeme zajištění výborného stavu po technické stránce. Právní záležitosti spojené s koupí si taktéž bereme na vlastní zodpovědnost a zařizujeme je pro klienty sami.

 

Bazar dodávek každému zákazníkovi poskytuje jízdu zdarma před samotnou koupí. Pokud se rozhodnete si u nás dodávku koupit, můžete platit jak v hotovosti, tak ale i protiúčtem a samozřejmostí je i možnost platit na leasing či úvěr. Všechny námi nabízené dodávky nikdy nepřesahují stáří pěti let a vozový park je vždy obměňován v pravidelných intervalech. Bazar dodávek zároveň kromě prodeje dodávky také půjčuje. Rezervaci pro vás nejvhodnější dodávky můžete snadno zařídit po telefonu.

 

dodávka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte váš komentář
Vaše jméno