Domů » Aktuality » Räikkönen a Vettel otestovali Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Räikkönen a Vettel otestovali Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Räikkönen a Vettel otestovali Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Přestože F1 Grand Prix v Monze nedopadlo pro domácí stáj zrovna oslnivě a oslavy sedmdesátého výročí založení nejslavnější stáje světa se jejím pilotům na okruhu vyšperkovat nepodařilo, přece jen pár dní před nedělním závodem našli hvězdy Ferrari důvody k úsměvům.

Piloti stáje Sebastian Vettel (30), Kimi Räikkönen (37) a rezervní jezdec Antonio Giovanizzi (23) totiž v rámci marketingové kampaně dostali na hraní a rozptýlení nejvýkonnější produkční model Alfy Romeo – Giulia Quadrifoglio a byla jim vydána v plen testovací trať Alfy Romeo – Balocco.

Na krátkém videu můžeme sledovat, jak si všichni piloti testování tohoto supersedanu užívají a není divu, vždyť tyto stroje jsou stvořeny k intenzivním jízdním zážitkům. Každý z nich pohání šestiválec o objemu 2891cm3 s výkonem 505 koní (377 kW), což umožňuje maximální rychlost 307 km za hodinu a zrychlení z 0-100 km/h za obdivuhodných 3,9 vteřiny. “Mechanismus emocí“, jak zní nový slogan Alfy Romeo, tak nejspíš zafungoval i na ostřílené šampiony těžších vah a můžeme věřit, že jejich úsměvy nebyly pouhou marketingovou hrou. Ostatně to můžete posoudit sami zde:

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Utahovací moment kol

Utahovací moment kol – Jak správně utahovat kola?

0
Výměna pneumatik před zimou se opět blíží. Řada řidičů s přezutím míří do pneuservisů, někteří ale chtějí ušetřit, a proto si raději mění gumy sami....