Domů » Zajímavosti » Sex v autě: 7 tipů pro nezapomenutelný zážitek

Sex v autě: 7 tipů pro nezapomenutelný zážitek

0

Ač je sex v autě spíš spontánní záležitostí, dá se na něj připravit. Plánujete rande a čekáte, že se ubere tímhle směrem? Poradíme, jak si zajistit ten nejlepší zážitek a vyhnout se trapným situacím. Ať už kvůli kolemjdoucím nebo nedostatku místa. Přidali jsme také tipy na jednoduché polohy, které zvládnete, i když nejste žádní akrobati.

Sex v autě: 7 tipů pro nezapomenutelný zážitek

TIP: Plánujete zažít svůj roadtrip do vaší vysněné země? Podívejte se na náš článek: Jak si užít svůj roadtrip: Kompletní průvodce přípravou pro nezapomenutelný zážitek.

Pryč s bordelem

Existuje jen málo lidí, kterým by se do toho chtělo vlítnout na skládce. Zkuste své auto udržovat průběžně v přijatelném stavu. Vyhazujte odpadky, luxujte, používejte vůně.  Jednak to lépe vypadá, za druhé budete mít víc místa na nohy.

Vychytávky pro lepší sex

Jestli si chcete sex v autě užít, vybavte se několika vychytávkami, které předejdou trapným chvílím a usnadní vám úklid. V ideálním případě zajistí, že po „tom“ ani uklízet nebudete muset. Co se vyplatí mít s sebou?

  • Deku. Ochrání před skvrnami na čalounění. Zabrání oděrkám a spáleninám od textilu. Navíc ji můžete využít na piknik. Jako nouzovka celkem dobře poslouží i ručník pod nohy.
  • Polštářky. Třeba dva. Ne vždy se podaří dostat do takové polohy, jaká by nám plně vyhovovala. A není nic horšího než rozpačité funění a frustrace. Polštářky využijete jako efektivní podpěru (pod záda, kolena, lokty, zadek atd.).
  • Vlhčené ubrousky. Každý si při sexu v autě troufneme na něco trochu jiného. Ale když už jsme v tom, tak proč se držet zpátky? Nedostatek hygieny by vás neměl brzdit.
  • Stínítka do auta. Závěsy, clony, fólie, odnímatelná stínítka. To všechno vám zajistí víc soukromí v případě, že by se v okolí potloukal někdo zvědavý. Jestli se vám ale líbí představa, že vás někdo „načapá“, tak tuhle položku klidně vynechejte.
  • Použijte bezpečnostní pásy. Co takhle si toho druhého trochu připoutat?
milenci v autě

Vyberte správné místo

Pozor na trestný čin výtržnosti. Podle zákona byste si to neměli rozdávat v oblasti škol a poblíž dětí, historických památek nebo na pietních místech. Zachytit by vás teoreticky mohla i kamera. A kdyby si někdo stěžoval, třeba rozhořčení rodiče, strážníci to mohou použít jako důkaz.

Proto je nejlepší pro sex v autě vybrat nějaké odlehlejší místo. Opuštěné parkoviště, les, skrytá ulička…fantazii se meze nekladou. Pozor na cyklostezky a výletníky. Pokud to tedy není součást vaší fantazie.

Pokud na vás pudy přišly během jízdy přes den, tak čím odlehlejší lokace, tím lepší. Sex v autě, které jste zaparkovali na opuštěném místě, třeba v lese, trestný čin není. Ani při něm nehrozí, že pohoršíte postarší paní se psem.

Myslete na bezpečnost

  • Nikdy nesouložte za jízdy. Ani neprovozujte orální sex. Hrátky v autě by se snadno mohly zvrátit ve fatální dopravní nehodu.
  • Předtím, než půjdete na věc, zabrzděte vůz ruční brzdou, vypněte motor a zařaďte jedničku nebo zpátečku.
  • Pro jistotu raději zaparkujte na rovném terénu. Nedoporučujeme stát s vozem ve svahu.

Nalaďte atmosféru

Jestli si nechcete přivodit úraz, černočerné tmě se vyhněte. Raději si na to vrhněte trochu světla pomocí lucerny z mobilu nebo opřené baterky. Světlo bude tak akorát intimní, a navíc nehrozí, že se na něco nabodnete nebo že se pomlátíte.

Abyste měli co nejvíc prostoru a cítili se příjemně, odšoupněte přední sedadla co nejblíž k přístrojové desce. Nebo se přesuňte na ta zadní a přední naopak posuňte dopředu. Uvidíte, že sex v autě se dá bez problémů provozovat i v docela malém autě.

Atmosféru doladíte hudbou v pozadí, ať už z rádia nebo z telefonu. Na svíčky a podobné nesmysly raději zapomeňte.

sex v autě jak na to

A co oblečení?

Pokud máte před sebou rande a přehodnocujete eventualitu sexu v autě, tak na něj nejspíš opravdu dojde. Připravíte se na něj i tak, že se oblečete do pohodlného a spíš volnějšího oblečení, ze kterého se snadno svlečete. A když budete náhodou po akci pospíchat, tak se i snadněji oblečete. Doporučujeme kousky, které úplně nesplývají s interiérem auta. Není nic otravnějšího než hledat ztracené triko nebo trenky.

Nejlepší pozice pro sex v autě

Jestli máte obytný vůz, tak je vám asi jasné, že se dá využít na víc věcí, než jen na spaní v autě. U klasických aut jsme víc limitovaní, tím spíš, jestli se chceme intimitám oddávat uvnitř. Otevřený kufr je přijatelná alternativa, pokud tedy není v okolí nikdo další. Pozor na kapotu, ta by se mohla zničit. 

A jak je to se sexem v autě v interiéru? 

Na zadním sedadle

Odsuňte přední sedadlo a najednou máte vzadu místa, akorát pro dva. Asi nejsnadnější poloha je, když muž leží na zádech a žena si na něj sedne. Není nijak náročná, ale zároveň krásně intimní. Pozor na plátěnou střechu, aby ji žena hlavou neprorazila.

69 na cestách

I pro tuto polohu je nejlepší, když místo na zádech na zadním sedadle zaujme muž. Žena si sedne na jeho obličej a svůj vlastní přesune do jeho rozkroku. Pozor, aby byla celou dobu nohama na sedačkách, jinak hrozí nehoda.

Zezadu vepředu

Co takhle zkusit přední sedadlo? I to nabízí hned několik příjemných a nenáročných poloh. Sedadlo spolujezde sklopte dolů a nechte ženu, ať si na něj klekne. Zaujměte pozici za ní a zbytek už znáte. 😉      

Zezadu na zadním sedadle

Polohu zezadu hravě zvládnete i na zadním sedadle. Dávejte si pozor na hlavu, raději se trochu víc ohněte. Jednu nohu můžete nechat na zemi, takže odřená kolena nebudou tak hrozná.

Dvě lžičky v autě

Jestli jste s partnerkou drobnější a máte dostatek místa na zadních sedadlech, zkuste polohu lžíce. Je klidnější, intimnější a rukama se dostanete v podstatě kamkoliv. Oba si lehněte na bok, žena zády k vám. Pozor, ať partnerka během soulože nespadne ze sedačky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články