Domů » Autonovinky » Škoda Octavia 3 facelift

Škoda Octavia 3 facelift

0

Octavie jsou pro Škodovku stejně důležité, jako pro Volkswagen Golfy. Z milionu prodaných vozů představovaly polovinu modelů střední třídy. Společně s nadcházejícím rokem 2017 získá tento populární model facelift, který přinese mnoho změn. Namísto dvou velkých světel se na nás budou koukat 4 světla, která budou lehce evokovat podobu světel starého Mercedesu třídy E.

Škoda Octavia 3 facelift

Pokud pomineme předek vozu, zbytek zůstal prakticky beze změny. Změna čela vozu bude na celkovém vzhledu velmi znatelná a změní celý jeho ráz. Světlomety nabudou čtvercového tvaru a pod nimi nebude chybět zabudovaný LED pásek pro denní svícení.

Změny se dočkaly i zadní světlomety

Změna se dotkne také koncových světel, které získají tvar do C. Toto by měly být nejvýznamnější změny na vnější straně, kromě nich je možné, že dojde k menší revizi nárazníků a to předních i zadních.

Změny by se měly týkat i kokpitu, kde by se mělo objevit více plastu a také upravený multimediální systém, který bude snadno kompatibilní s mobilními telefony. Zlepšení vnitřní technologie by se mělo týkat i asistenčních služeb a rovněž bezpečnosti.

TIP: Jaké jsou ceny faceliftové Octavie 3 ?

Foto: Tobias Hornof, Škoda Auto

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...