Domů » Autonovinky » Škoda Octavia 3 facelift

Škoda Octavia 3 facelift

0
Škoda Octavia 3 facelift

Jaké změny uvidíme u Octavií v roce 2017?

Octavie jsou pro Škodovku stejně důležité, jako pro Volkswagen Golfy. Z milionu prodaných vozů představovaly polovinu modelů střední třídy. Společně s nadcházejícím rokem 2017 získá tento populární model facelift, který přinese mnoho změn. Namísto dvou velkých světel se na nás budou koukat 4 světla, která budou lehce evokovat podobu světel starého Mercedesu třídy E.

Pokud pomineme předek vozu, zbytek zůstal prakticky beze změny. Změna čela vozu bude na celkovém vzhledu velmi znatelná a změní celý jeho ráz. Světlomety nabudou čtvercového tvaru a pod nimi nebude chybět zabudovaný LED pásek pro denní svícení.

Změny se dočkaly i zadní světlomety

Změna se dotkne také koncových světel, které získají tvar do C. Toto by měly být nejvýznamnější změny na vnější straně, kromě nich je možné, že dojde k menší revizi nárazníků a to předních i zadních.

Změny by se měly týkat i kokpitu, kde by se mělo objevit více plastu a také upravený multimediální systém, který bude snadno kompatibilní s mobilními telefony. Zlepšení vnitřní technologie by se mělo týkat i asistenčních služeb a rovněž bezpečnosti.

TIP: Jaké jsou ceny faceliftové Octavie 3 ?

Foto: Tobias Hornof, Škoda Auto

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...