Domů » Aktuality » Superb combi byl zachycen při testování na našich silnicích

Superb combi byl zachycen při testování na našich silnicích

0
Superb combi byl zachycen při testování na našich silnicích

Testování nového Superbu i na českých silnicích

Objednávky na nový Superb, který byl oficiálně představen na autosalonu v Ženevě 2015, se začaly přijímat teprve před deseti dny, a škodovka pilně pracuje na další novince. Ve druhé polovině roku se má představit objemnější varianta největšího vozu české automobilky, totiž varianta Škoda Superb Combi, a tak probíhají poslední testovací jízdy této novinky.

Poslední předprodukční mouchy vychytává automobilka Škoda na novém Superbu se supervelkým kufrem nejen na našich silnicích, kde se podařilo zachytit maskovaný vůz v několika provedeních, ale také v náročných podmínkách – údajně vozy jezdí v poušti i za polárním kruhem.

Nový Superb navazuje na již představený koncet VisionC a tímto modelem se chce škodovka etablovat mezi nejlepšími vozy střední třídy. Jejími přímými konkurenty tedy budou vozy jako VW Passat nebo Ford Mondeo. Co myslíte, jakou má šanci?

Foto: Martin Švehlák

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

cesta do chorvatska autem

Cesta do Chorvatska autem – Kudy jet a za kolik?

43
Každý rok jezdí na dovolenou do Chorvatska k moři milion českých turistů. Někteří mají svoje neměnné trasy, někteří se přizpůsobují aktuální situaci na silnicích a...