Domů » Autonovinky » Špiónské fotky! Nová Toyota Supra

Špiónské fotky! Nová Toyota Supra

0
Špiónské fotky! Nová Toyota Supra

Ohledně nové generace Toyoty Supra jsme vám toho již hodně napsali, a nejspíš toho ještě hodně napíšeme. Pro některé automobilové nadšence tohle totiž bude novinka číslo jedna. A k jejímu odhalení už se velice rychle blížíme. Na internetu se teď ukázal špiónský snímek, jež ukazuje příď produkčního modelu.

Toyota Supra bude odhalena již za několik týdnů

Zcela nová Supra bude odhalena na autosalonu v Detroitu. Právě na tento den čekají čekají všichni fanoušci sportovních vozů. Foto přídě se ojevilo na automobilově zaměřeném fóru s přízančným názvem SupraMKV. Možná si myslíte, že je to nějaký podvrh, ale dle dodaných informací se jedná o opravdový finální kousek.

Co tedy víme?

Ukázalo se tedy jako pravdivé, že bude vycházet z konceptu s názvem FT-1. To také znamená, že za blízkého souroznce má novou BMW Z4. Hned po prvním nahlédnutí musíte uznat, že si jdou velice podobné. Záď vozu ještě samozřejmě neznáme, ale i tam se dá očekávat určitá podobnost.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Emisní norma Euro 7

Co přináší nová emisní norma EURO 7?

0
Emisní norma Euro 7 je velmi diskutovaným tématem v celé České republice a také v celé Evropě. Nedávno byla schválena a odsouhlasena její mírnější...