Domů » Zajímavosti » 5 sportovních hatchbacků do 400 000 Kč

5 sportovních hatchbacků do 400 000 Kč

0
5 sportovních hatchbacků do 400 000 Kč

Sportovní hatchbacky – sice menší, ale na výkonu jim to nijak neubírá! Ideální na dovádění, ale i na každodenní ježdění pro děti na kroužky. Všestranný vůz s typickým, originálním designem pořídíte do 400 000 Kč.

Peugeot 208 GTi

Sportovněji laděný brácha modelu 208 navazuje na úspěšnou 205 a 206. Typicky hatchbackový design karoserie jde ruku v ruce s menšími rozměry a váhou. A ač se to nemusí na první pohled zdát, jezdi pěkně rychle! Přitom nemá bůhvíjak dramatickou spotřebu. Komfort, originalita a úspora – co víc si přát.

peugeot 208 gti

Ford Focus ST

Ford Focus ST se vyráběl hned v několika řadách. Je sportovně laděný a mají ho v oblibě zejména řidiči, kteří si sem tam rádi zařádí. Ač menších rozměrů, stále předvádí působivý výkon a dokáže to rozjet jako drak. To nic nemění na tom, že když potřebujete, je z něj krotký beránek, se kterým sjedete i s rodinkou na nákup.

ford focus st

Audi S3 TFSI Quattro

Komfortní a spolehlivé auto. Dobré na každodenní provoz, cesty do práce, nákupy. Počítejte s trochu vyššími náklady na provoz, zejména co se týče paliva. Generace TFSI má výkon 296 koní – škoda na to nešlápnou a trochu se neprojet. Jako ojetý je tento model konečně trochu dostupnější!

audi s3 tfsi quattro

Volkswagen Golf GTi

Auto, které slibuje super zážitky z rychlé jízdy. Golf GTI patří mezi legendy mezi sportovními hatchbacky, jeho historie sahá až do roku 1976. Minulý rok oslavila automobilka jeho 45. narozeniny limitovanou edicí. Ovšem i starší modely stojí za to! Celkem se jich prodal na 2,3 milionů kusů.

volkswagen golf gti

Renault Mégane R.S.

Sportovní osobní automobil nižší střední třídy, který vyšel z původního Méganu. RS verze je ve výrobě od roku 2004. V současnosti je v autosalonech nejnovější, čtvrtá verze z roku 2018. Pokud chcete ušetřit, vsaďte na ojetinu! I starší verze Mégane R. S. stojí za to – zrychlení z 0 na 100 se pohybuje okolo 5,8 sekund.

renault megane rs

Zdroje fotografií: Sportovnívozy.cz

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Jak neusnout za volantem

10 tipů, jak neusnout za volantem při delší cestách

0
Vědecké studie ukazují, že velkým nepřítelem každého řidiče je spánek a mikrospánek. Podle dostupných statistik totiž tyto dva problémy stojí za několika tisíci nehod...