Domů » Zajímavosti » 5 sportovních hatchbacků do 400 000 Kč

5 sportovních hatchbacků do 400 000 Kč

0

Sportovní hatchbacky – sice menší, ale na výkonu jim to nijak neubírá! Ideální na dovádění, ale i na každodenní ježdění pro děti na kroužky. Všestranný vůz s typickým, originálním designem pořídíte do 400 000 Kč.

5 sportovních hatchbacků do 400 000 Kč

Peugeot 208 GTi

Sportovněji laděný brácha modelu 208 navazuje na úspěšnou 205 a 206. Typicky hatchbackový design karoserie jde ruku v ruce s menšími rozměry a váhou. A ač se to nemusí na první pohled zdát, jezdi pěkně rychle! Přitom nemá bůhvíjak dramatickou spotřebu. Komfort, originalita a úspora – co víc si přát.

peugeot 208 gti

Ford Focus ST

Ford Focus ST se vyráběl hned v několika řadách. Je sportovně laděný a mají ho v oblibě zejména řidiči, kteří si sem tam rádi zařádí. Ač menších rozměrů, stále předvádí působivý výkon a dokáže to rozjet jako drak. To nic nemění na tom, že když potřebujete, je z něj krotký beránek, se kterým sjedete i s rodinkou na nákup.

ford focus st

Audi S3 TFSI Quattro

Komfortní a spolehlivé auto. Dobré na každodenní provoz, cesty do práce, nákupy. Počítejte s trochu vyššími náklady na provoz, zejména co se týče paliva. Generace TFSI má výkon 296 koní – škoda na to nešlápnou a trochu se neprojet. Jako ojetý je tento model konečně trochu dostupnější!

audi s3 tfsi quattro

Volkswagen Golf GTi

Auto, které slibuje super zážitky z rychlé jízdy. Golf GTI patří mezi legendy mezi sportovními hatchbacky, jeho historie sahá až do roku 1976. Minulý rok oslavila automobilka jeho 45. narozeniny limitovanou edicí. Ovšem i starší modely stojí za to! Celkem se jich prodal na 2,3 milionů kusů.

volkswagen golf gti

Renault Mégane R.S.

Sportovní osobní automobil nižší střední třídy, který vyšel z původního Méganu. RS verze je ve výrobě od roku 2004. V současnosti je v autosalonech nejnovější, čtvrtá verze z roku 2018. Pokud chcete ušetřit, vsaďte na ojetinu! I starší verze Mégane R. S. stojí za to – zrychlení z 0 na 100 se pohybuje okolo 5,8 sekund.

renault megane rs

Zdroje fotografií: Sportovnívozy.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články