Domů » Aktuality » The Grand Tour se již natáčí! Spatřen byl i Sebastian Vettel

The Grand Tour se již natáčí! Spatřen byl i Sebastian Vettel

0

V těchto dnech se připravuje již třetí sezóna seriálu The Grand Tour. Natáčení tohoto motoristického seriálu jen tak schovat nelze, tudíž se ven nějaké fotky a videa vždy dostanou. Tentokrát nám bylo ukázáno, že se natáčení zúčastnil i úspěšný závodník Formule 1 Sebastian Vettel.

The Grand Tour se již natáčí! Spatřen byl i Sebastian Vettel

Fotky prosáknou vždy

Proč se natáčení nedá jen tak utajit? Protože od seriálu očekáváme velkou show. A velká show v televizi znamená velkou show na natáčecím místě. Při natáčení se převáží kamiony a testovaná auta, takže si lidé vždy najdou příležitost, aby nějakou situaci zvěčnili třeba na fotoaparát mobilu.

Na co se těšit?

Co s tím má společného Sebastian Vettel? Tento mistr světa Formule 1 byl spolu se známou trojicí spatřen poblíž farmy ve Wappenhamu. Ta je jen kousek od okruhu Silverstone, kde Vettel vyhrál Velkou cenu. Na novou sérii The Grand Tour se můžeme těšit do listopadu či prosince letošního roku.

Previous article Nová Dacia Duster. Je výrazně lepší?
Next article Odhalí auto majitele?
Pro některé jsou auta možná pouhým přibližovadlem, ale k tomu se já nehlásím. Jsem také vášnivý turista, který prochází hlavně inzertní servery s ojetinami. Ideální auto je podle mě nenápadné a prostorné, ale disponuje až nepotřebným výkonem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články