Domů » Aktuality » The Grand Tour se již natáčí! Spatřen byl i Sebastian Vettel

The Grand Tour se již natáčí! Spatřen byl i Sebastian Vettel

0
The Grand Tour se již natáčí! Spatřen byl i Sebastian Vettel

V těchto dnech se připravuje již třetí sezóna seriálu The Grand Tour. Natáčení tohoto motoristického seriálu jen tak schovat nelze, tudíž se ven nějaké fotky a videa vždy dostanou. Tentokrát nám bylo ukázáno, že se natáčení zúčastnil i úspěšný závodník Formule 1 Sebastian Vettel.

Fotky prosáknou vždy

Proč se natáčení nedá jen tak utajit? Protože od seriálu očekáváme velkou show. A velká show v televizi znamená velkou show na natáčecím místě. Při natáčení se převáží kamiony a testovaná auta, takže si lidé vždy najdou příležitost, aby nějakou situaci zvěčnili třeba na fotoaparát mobilu.

Na co se těšit?

Co s tím má společného Sebastian Vettel? Tento mistr světa Formule 1 byl spolu se známou trojicí spatřen poblíž farmy ve Wappenhamu. Ta je jen kousek od okruhu Silverstone, kde Vettel vyhrál Velkou cenu. Na novou sérii The Grand Tour se můžeme těšit do listopadu či prosince letošního roku.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...