Domů » Pro řidiče » Tip, jak si pořídit nové či téměř nové auto a mít minimální starosti se servisem

Tip, jak si pořídit nové či téměř nové auto a mít minimální starosti se servisem

0

Potřebujete nové nebo skoro nové spolehlivé auto, které vám bude sloužit, ale nepřidělá další zbytečné starosti? Zkuste si pořídit skladové či roční vozy značky Škoda na místě, kde je pro ně připraven i autorizovaný servis.

Tip, jak si pořídit nové či téměř nové auto a mít minimální starosti se servisem

Ušetřete nákupem skladového vozu

Už si nechcete pořizovat ojeté auto, u kterého nevíte, co máte čekat, ale zároveň se vám nové vozy z konfigurátorů zdají příliš drahé? Řešením mohou být skladové vozy Škoda, kdy máte na výběr z poměrně širokého spektra mobilů. Víceméně jedinou nevýhodou je fakt, že optimální kombinaci barvy, výbavy a motorizace musíte chvíli hledat, nebo se spokojit s dostupným kompromisem. To se vám však vrátí vzhledem k úspoře na ceně, kdy rozdíl může být v závislosti na modelu opravdu znatelný. Vůz je však stále nový a s minimem najetých kilometrů. Navíc na nový automobil nemusíte dlouho čekat, ale hned po vyřízení nezbytných formalit s ním můžete odjet.

Další variantou jsou roční vozy

Jde o Škoda roční vozy, které jsou mladší 18 měsíců a mají najeto méně než 30 000 kilometrů. Je na ně poskytována záruka o délce 4 až 5 let, což je obrovský rozdíl v porovnání s obyčejným ojetým autem bez záruky. O velkém cenovém rozdílu v porovnání s pořízením zbrusu nového vozu na objednávku snad ani není třeba hovořit. Takže až budete přemýšlet nad pořízením automobilu, může být tato variantou správnou cestou jak ušetřit bez ztráty spolehlivosti.

Servis u profesionálů

Aby během záruční doby opravdu platila záruka na případné problémy, je nutné dodržovat servisní intervaly a navštěvovat autorizované servisy. Ideální je, pokud se autorizovaný servis Škoda nachází hned na stejném místě spolu s prodejcem. Všechna data o vašem vozu totiž budou k dispozici a případné nedostatky můžete rovnou řešit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...